Naruto tom 20 - Naruto kontra Sasuke

-ナルト-
manga, japońskie, shounen
komiksy
Nemosja

Tsunade powraca do osady Konoha jako piąty Hokage, lecz nie ma czasu, by świętować objęcie tego stanowiska - na uzdrowienie czekają między innymi Kakashi oraz Sasuke.

Co będzie z Lee? Dlaczego dopiero co wyleczony Sasuke wyzwie Naruto na pojedynek?

[Wydawnictwo JPF, 2007]

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2016-09-12
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 10 września 2016

Tytuł jest trochę mylący, bo starcie dwóch bohaterów to właściwie niecałe dwa rozdziały. Jest ono całkiem efektowne i podobało mi się, że zamieniono tu role postaci – Naruto jest tutaj tym rozsądnym, a Sasuke jest porywczy. Poza tym mamy tutaj niewesołą sytuację Rocka Lee – poruszające. Swoje momenty mają również Shikamaru i Choji – niestety mają raczej krótki występ. Oprócz tego osada zostaje zaatakowane przez grupkę z kraju dźwięku – sama walka jest bardzo widowiskowa i pomysłowa, ale moim zdaniem szkoda, że nowi antagoniści nie posługiwali się „dźwiękowymi” walkami w większym stopniu. Przy okazji czytelnik dowiaduje się czegoś nowego o Orochimaru – niestety jest to jedynie ochłap informacji podsycający apetyt. Słabo tym razem wypada warstwa rysunkowa – szczególnie wojownicy z kraju dźwięku są narysowani jakby na odwal się. Podsumowując, tom głównie dla fanów Rocka Lee – mnie ten wątek bardzo przejął, więc podwyższam ocenę o jedno oczko.

Damian | 2015-02-01

Każdy kolejny tom powoduje, że coraz bardziej dostrzegam złożoność świata stworzonego przez Kishimoto. Zdecydowanie podoba mi się sposób w jaki rozwija się akcja.

Aiwlys | 2013-01-23
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: 2009 rok

Jakoś postać Sasuke w tym tomie zniechęciła mnie do siebie. Za to Naruto coraz bardziej mi się podoba. Jestem ciekawa kolejnego tomu.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 18 października 2009

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

amina | 2016-11-18
Na półkach: Mangi, Posiadam, Przeczytane