Fullmetal Alchemist t. 23

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fullmetal Alchemist". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Hagane no Renkinjutsushi
978-83-7471-190-6
manga, FMA, Edward Elric, alchemia
komiksy
Oceansoul

Dwaj bracia, Edward i Alphonse Elric, za pomocą tajemnej sztuki alchemii podejmują rozpaczliwą próbę przywrócenia życia zmarłej matce. Niestety, transmutacja kończy się niepowodzeniem. Ostatkiem sił Edwardowi udaje się przywołać z zaświatów duszę Alphonsa i zamknąć ją w metalowej zbroi, jednak cena, jaką musiał za to zapłacić, jest wysoka – Edward musi poświęcić w zamian swoją prawą rękę. Bracia składają przysięgę, że pewnego dnia odzyskają wszystko to, co utracili...

źródło opisu: strona wydawcy

źródło okładki: wydawca

EmilyStrange | 2012-09-10
Przeczytana: 10 września 2012

Wojsko z Briggs nie zawodzi nigdy xD Szczerze współczułam tutaj porucznikowi Mustangowi, że nie dane mu było dopełnić obietnicy, którą sobie złożył, ale z drugiej strony, to, jak cała sprawa się zakończyła dla niego była najlepszym rozwiązaniem.

Aleksandra | 2013-11-02

Uważam, że jest to jedna z lepiej dopracowanych mang fantasy. Postacie może i są przewidywalne, ale w tym wszystkim zabawne i łatwo się z nimi utożsamić.
Zdaje mi się, że ta manga spełnia wszystkie wymogi gatunku i to w pięknym stylu.

Aiwlys | 2013-02-12
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: czerwiec 2012

Walka, walka i jeszcze raz walka. Akcja niesamowicie pędzi do przodu. Choć denerwuje fakt, że homunculusy nie chcą ginąć.

mudancicha | 2012-03-05
Przeczytana: 03 marca 2012

Jak na razie znalazłam tutaj scenę wydającą mi się najlepszą z serii.

| 2012-02-23

Kocham to!!!!