Kajko i Kokosz. Szranki i konkury cz.3

Wydawnictwo: Egmont Polska
Kajko, Kokosz, zbojcerze
komiksy
Paweł

Nadchodzi kres miłosnych perypetii dwóch wojów. Kogo wybierze kapryśna Fochna - dzielnego Wojmiła, czy romantycznego Wita? A może żadnego z nich? Niezależnie od decyzji czytelnika czeka wiele dobrej zabawy i śmiechu.

vattghern76 | 2014-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2014

"Szranki i Konkury" to kolejne, REWELACYJNIE narysowane i opowiedziane przygody naszych tytułowych bohaterów. Pięknie odmalowane, PEŁNE szczegółów i precyzji, o idealnie dobranych kolorach KADRY tej opowieści, wraz ze świetnymi, zabawnymi gęstymi chwilami dialogami czynią tę komiksową historyjkę wspaniałą i lekką lekturą dla każdego czytającego ją osobnika, bez większego względu na jego wiek!

A przedstawiony nam tu po raz pierwszy niejaki Woj Wit to postać prawdziwie, rozkosznie i bezkompromisowo LEGENDARNA! Poznać ją więc to zwyczajny MUS!

I być może część trzecia chwilami lekko odstaje od dwóch poprzednich jakością grafiki i poziomem szczegółów niektórych kadrów, nie umniejsza to jednak w znaczącym stopniu MIODNOŚCI obcowania z tą fantastyczną komiksową pozycją! REWELACJA i tyle!

Skotar84 | 2016-11-06
Na półkach: Komiksy, Przeczytane