Autyzm dziecięcy

Wydawnictwo: Impuls
978-83-7587-402-0
autyzm

Prezentowana praca zawiera m. in. badania autorki dotyczące wpływu procesu terapeutycznego na stopień autyzmu i rozwój psychoruchowy. Celem badań było także określenie związku między stopniem autyzmu a poziomem i profilem rozwoju psychoruchowego dzieci. Wyniki tych badań mogą być zastosowane przez terapeutów w ich pracy z osobami dotkniętymi autyzmem, a także w diagnozie i profilaktyce tej choroby. Książka adresowana do specjalistów zajmujących się problematyką autyzmu, studentów oraz rodziców dzieci dotkniętych tą chorobą.

Magdalena | 2013-12-12

Autyzm dziecięcy jest tematem poruszanym w ostatnim czasie bardzo często. Wiele dzieci boryka się z tym zaburzeniem. Książka ta jest dobrym źródłem wiedzy dla rodziców oraz pedagogów. Wyjaśnia potrzeby jakie mają osoby autystyczne, przedstawia sposoby diagnozy oraz formy terapii. Jest bardzo pomocna osobom szukającym rzetelnych informacji o Autyźmie dziecięcym.

Dominika | 2016-07-07
Joanna Ignaciuk | 2015-03-12