Chłopaki i one

Wydawnictwo: Świat Książki
Doing it
młodzież, seks
Indyviduum

Jest coś, o czym bez ustanku myślą nastoletni chłopcy - seks. Jest też coś, czego najbardziej na świecie boją się nastoletni chłopcy - seks. Trzej przyjaciele, Dino, Jon oraz Ben stoją u progu dojrzałości i nie wiedzą jeszcze, że seks nie jest najważniejszą rzeczą w zżyciu. Jak się wkrótce okaże ... k się wkrótce okaże, wiedza ta przychodzi im z dość dużym trudem.

Kittin | 2010-10-29

Jedna z lepszych książek dla nastolatków jaką czytałam. W świetny sposób opowiada o dojrzewaniu oraz problemach współczesnej młodzieży, zarówno tych poważnych, jak i tych całkiem błahych.
Czyta się ją bardzo lekko i szybko. Bohaterowie opisani są w tak barwny sposób, że niemal od razu zyskali moją sympatię. :)

NataliaAnna | 2010-11-06

Świetny sposób opowiadania, ksiązka jest bardzo realna.. Idealna dla nastolatków którzy, chcą poczytać o sobie.

Patrycja | 2013-02-03
Przeczytana: 04 lutego 2013

Książka opowiadająca o nastolatkach, i ich nie spełnionych pragnieniach, kobietach. Pojawia się także sex, który jest szczegółowo opisany. pojawiają się wątpliwości, chęć zmiany stylu życia. Ta książka powinna przede wszystkim trafić do dorastającej młodzieży. Może, dzięki własnie tej książce zmienią swój styl życia. W życiu nie jest tylko ważny sex, pieniądze... są też inne wartości.

Gwiazdopatrznia | 2016-07-02
Na półkach: Posiadam :), Przeczytane

Hmmm... Na okładce jest +16, teraz to już chyba +12. ;)

Agnieszka | 2015-08-27
Dzastinka | 2014-10-14