Kryptonim "Zebra"

The Zebra Network
83-7169-689-2
agent, szpieg
Irena

Podczas pobytu w Moskwie agent amerykańskiego wywiadu David McAllister wpada na trop siatki szpiegowskiej działającej na terenie Stanów Zjednoczonych. Powraca do kraju, jednak jakaś potężna organizacja postarała się, żeby został uznany za zdrajcę i wroga publicznego. Próbując udowodnić swoją niewinność, David rozpracowuje radzieckich szpiegów zajmujących wysokie stanowiska w Białym Domu i rządowych agencjach. Musi jeszcze zdemaskować tajemniczego agenta ukrywającego się pod kryptonimem "Zebra".

Irena | 2010-06-13
Przeczytana: 14 czerwca 2010

Typowa sensacja - czyta się ją lekko i przyjemnie, ja osobiście wolę wolę książki sensacyjne bardziej niż filmy.

delta1908 | 2014-10-10
Marek | 2011-01-03