Agility: Sport i zabawa

Wydawnictwo: RM
agility pies
flora i fauna
Gaiphage

Książka Agility - z dnia na dzień zdobywający coraz większą popularność - to sport idealny zarówno dla czworonogów rasowych, jak i mieszańców. Pies startujący w agility musi pokonać specjalny tor przeszkód, możliwie bezbłędnie i w jak najkrótszym czasie. Przewodnik prowadzi go do kolejnych przeszkód za pomocą komend głosowych lub wykonując odpowiednie gesty bądź ruchy ciała. Ale agility to nie tylko sport. To przede wszystkim doskonałe zajęcie dla wszystkich zdrowych czworonogów, zabawa, trening i wspaniały sposób umacniania więzi pies - człowiek.

katsu | 2012-03-31
Przeczytana: 31 marca 2012

Nie podobała mi się.
Na początku autorzy rozwodzą się nad każdym szczegółem pierwszej przeszkody, a im dalej tym gorzej one są opisane. Jakby chcieli napisać książkę, ale zaczynało brakować zapału - im dalej, tym gorzej i mniej dokładnie.
Opis posłania przez przeszkodę już w drugim punkcie zakłada, że psa posyłamy.
Opis masażu tragiczny.

Cristal | 2013-08-17

Książka według mnie warta uwagi, szczególnie dla osób zaczynających przygodę z agility. Jest tam bardzo dużo rad, objaśnień, zdjęć co czyni ją bardzo przejrzystą.

Z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Emara | 2013-03-08
shiverse | 2012-08-28