4 1/2 przyjaciela i tajemnica zniknięcia biologicy

Tłumaczenie: Anna Wziątek
Cykl: 4 1/2 przyjaciela (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
4 1/2 Freunde und die verschwundene Biolehren
przygody, dzieci, zagadki
Franciszek

Książka opowiada o kolejnych przygodach bohaterów "4 1/2 przyjaciela". Friedhelm przeżywa zauroczenie panią od biologii. Niestety, uczucie należy ukrywać przed kolegami, którzy w nauczycielce nie tylko nie widzą anioła, ale uważają ją za niezwykle podejrzaną postać. Nowe, sportowe auto, eleganckie ubrania, peruka... A do tego tajemnicze zniknięcie... Klub detektywów Kallego ma przed sobą nowe...

Książka opowiada o kolejnych przygodach bohaterów "4 1/2 przyjaciela".

Friedhelm przeżywa zauroczenie panią od biologii. Niestety, uczucie należy ukrywać przed kolegami, którzy w nauczycielce nie tylko nie widzą anioła, ale uważają ją za niezwykle podejrzaną postać. Nowe, sportowe auto, eleganckie ubrania, peruka... A do tego tajemnicze zniknięcie... Klub detektywów Kallego ma przed sobą nowe zadanie.

źródło opisu: [Wydawnictwo Dolnośląskie, 2003]

Czarna_Strzała | 2015-04-29

Fridhelm jest zakochany po uszy w paniSchulte-Stratmann uczącej biologii. A Kalle oczywiście o coś ją podejrzewa. Czy to możliwe żeby ta przemiła nauczycielka była bandytką? Ale faktycznie jej zachowanie jest bardzo podejrzane... Jeżeli chcecie się przekonać, czy ukochana nauczycielka Fridhelma należy do przestępczej szajki sięgnijcie po tę książkę.

Patka | 2016-11-27
Przeczytana: 2016 rok