The Beatles Po Rozpadzie Tom 1 1970-1982

The Beatles after the break-up
83-87598-61-5
the beatles, zespół, tom
lucy

The Beatles po rozpadzie 1970-1982' to pierwsza książka, systematyzująca praktycznie wszystko, co zrobili John, Paul, George i Ringo po tym, jak ich zespół przestał istnieć... każde nagranie, każdy koncert, każde pojawienie się w radio czy telewizji, każdy wywiad... i wiele więcej. Zapisano tu każde, związane z Beatlesami wydarzenie, bez względu na to, czy tak donośne jak tragiczna śmierć Johna, czy też tak przewidywalne, jak zawrotne ceny pamiątek, osiągane na kolejnych aukcjach.

Autor Keith Badman opisał każde spotkanie Johna, Paula, George�a i Ringo, bez względu na jego znaczenie, czas i miejsce. Praca pełna jest szczegółów spotkań, zarówno ważnych, jak i trywialnych, w studio, na scenie i na ławach sądów. Znajdziemy w niej urywki głównych wywiadów, które wyjaśniają wzloty i upadki w powikłanych stosunkach między czwórką artystów, a nieco później między trójką tych, którzy przetrwali.

Jest to niekończąca się saga najtrwalszego romansu muzyki popularnej dwudziestego stulecia... pełna historia największej grupy popowej wszechczasów.

kdk | 2015-12-18

Tylko dla miłośników. Dzień po dniu z życia każdego ex Beastlesa

gumby | 2014-03-29
Wewór | 2014-02-15