Bajeczki na trzy minuteczki. Przygody

Abenteuergeschichten für 3 Minuten
978-83-247-1184-0
bajki
Pistacia

Są przygody duże i małe, ale przygody w tej książce są po prostu... Olbrzymie. A niektóre z nich bywają na dodatek bardzo tajemnicze, jak uratowanie pięknej księżniczki Srebrzystoszarej więzionej przez straszliwego czarownika w wysokiej wieży, oswojenie jadowicie zielonego potwora Gruzelli i poszukiwania niezwykle cennego skarbu piratów. Inne znów są tak niesamowite, że trzeba koniecznie robić z nich olbrzymią tajemnicę, ponieważ nikt na świecie nie uwierzyłby, że mogą być prawdziwe. Na przykład żegluga Tosi i Łukasza w bucie Olbrzyma albo nieprawdopodobny wynalazek dziadka Karolka... Wspaniała lektura dla spragnionych przygód czytelników.

[opis wydawcy]

madzia93 | 2014-02-18