Lola supernianią

Okładka książki Lola supernianią Isabel Abedi
Okładka książki Lola supernianią
Isabel Abedi Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Lola (tom 7) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Lola (tom 7)
Nasza Księgarnia
2011-01-01
2011-01-01
9788310120144
Sylwia Walecka

Książka świetna, bardzo mi się podoba :)
Szkoda, że to ostatnia część.

Książka świetna, bardzo mi się podoba :)
Szkoda, że to ostatnia część.

książka jest niezapomniana

książka jest niezapomniana

Ostatnia część przygód Loli - czemu już koniec? Zaczynając serię miałam do przeczytania tak wiele i tak miło spędzałam czas poznając jej zabawne, tragiczne, zaskakujące, żenujące historie.
Ta część była rewelacyjna, chociaż czasami zastanawiałam się, czym Lola kieruje się w życiu dokonując swoich wyborów (bo chyba nie głową). Lekkość z jaką autorka napisała tą książkę jest zniewalająca. Czytając ją, miałam wrażenie jakbym z kimś rozmawiała, albo jakby napisał to ktoś dla mnie bliski.
Co mnie troszkę rozczarowało? Końcówka. Lola narzekała, że wszystko kręci się wokół jej młodszego brata. I o nim też było zakończenie książki. Brakowało mi kilku podsumowań z życia głównej bohaterki.
Ogólnie rzecz biorąc książka świetna, jak i cała seria. Ukłony i podziękowania dla Isabel Abedi za stworzenie takiego fajnego i przyjemnego cyklu książek.
Polecam serdecznie tą i inne części Loli! :)

ujmę to tak:
Lola jest dziewczynką która zostanie zawsze dzieckiem które ma 1000 pomysłów na minute.przekonajcie się sami czytając wszystkie części tej cudownej autorki.Zapraszam do czytania.

ujmę to tak:

Dobre napisana książka o ciekawej fabule. Polecam bardzo serdecznie- naprawę warto przeczytać, cudowna na długie wieczory :)

Super, tylko dlaczego to ostatnia część?!

Super, tylko dlaczego to ostatnia część?!

Przeczytałam niedawno, gdyż dopiero doszła do Polski. Jest świetna!!!

Przeczytałam niedawno, gdyż dopiero doszła do Polski. Jest świetna!!!

Super, szkoda że to ostatnia część. ;(

Super, szkoda że to ostatnia część. ;(

Mega FAJNA książka.

Mega FAJNA książka.

• Dla dzieci
  • Z dzieciństwa
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Dla córy

Dodaj cytat z książki Lola supernianią