Dyskusje o książce Co gryzie Gilberta Grape'a

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowywanie ludzi Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowywanie ludzi Proszę o okładkę z samurajem.
1 dzień temu
Warte przeczytania książki obyczajowe
Jeśli obyczajowe, to polecę: Ja wam pokażę! Katarzyny Grocholi, Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem Alex Sand, albo Powrót do starego domu Ilony Gołębiewskiej :)
2 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2016 roku
Ilościowo było tego dość mało w porównaniu do przedmówców bo zaledwie 29 książek, w tym 2 ebooki. Największe pozytywy to:  Łuk triumfalny Łuk triumfalny  Folwark zwierzęcy Folwark zwierzęcy  Pod gołym niebem
7 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2014)
Wymiana za książki z półki "Wymienię sprzedam" lub NIEKTÓRE z półki "Posiadam":  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Ars Dragonia  Blask  Cień i kość  Cieniorodni  Córka łowcy demonów
41918
9 lata temu
Małe miasteczko/społeczność małomiasteczkowa
"Smażone zielone pomidory" super nakreślony sielski klimat chciałabym być częścią takiej społeczności a może słuchaczką takich historii jeśli ktoś potrzebuje odskoczni od codzienności, ciepłej opowieści polecam
9 lata temu
Pokazuje 6 z 9