Shopaholic and Baby

Cykl: Zakupoholiczka (tom 5)
Wydawnictwo: Black Swan
zabawna
angielski
Alicja

Becky's life is blooming! She's working at London's newest fashion store The Look, house-hunting with husband Luke (her secret wish is a Shoe Room)...and she's pregnant! She couldn't be more overjoyed - especially since discovering that shopping cures morning sickness. Everything has got to be perfect for her baby: from the designer nursery...to the latest, coolest pram...to the celebrity, must-have obstetrician. But when the celebrity obstetrician turns out to be her husband Luke's glamorous, intellectual ex-girlfriend, Becky's perfect world starts to crumble. She's shopping for two...but are there three in her marriage!

Jaśmina | 2014-02-06
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 02 lutego 2014

Becky jest w ciąży. Zarówno ona, jak i Luke są w siódmym niebie. I pewnie sielanka trwałaby dalej, gdyby nie akuszerka Becky, Venetia, która to okazuje się... być eks-dziewczyną Luke, na dodatek wciąż mającą do niego słabość. Becky postanawia wziąć sprawy we własne ręce, nawet jeśli prowadziłoby to do irracjonalnych zachowań.
Przezabawna, ciepła opowieść o miłości i zakupach. Opowieść o tym, że emocje są czasem ważniejsze niż inteligencja, nie wszystko jest takie, jakim się wydaje być na pierwszy rzut oka, a przyjaźń jest wielkim skarbem. Serdecznie polecam;)

renavera | 2016-07-25

Becky oczekuje pierwszego dziecka. Oczekuje go niecierpliwie, zrobiłaby wszystko, by dowiedzieć się, czy to on a może ona. Luke jest ucieszony, że zostanie ojcem, ma nowe dochodowe zlecenie... Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że w pracy zaczynają się problemy, a Becky... no cóż, nie wszystko złoto, co się świeci, a pozory niekiedy mylą. Becky dostaje się do renomowanej kliniki położniczej, z usług której podobno korzystają "wszystkie gwiazdy", a właścicielką tego rzekomo wspaniałego przybytku, gdzie można spotkać się na herbatce z modelkami, jest panna Venetia Carter, w której Luke rozpoznaje swoją dziewczynę ze studiów. Ich przyjaźń wydaje się rozkwitać na nowo, aż Becky jest przekonana, że mają romans i wynajmuje detektywa, by przekonać się o (nie)słuszności swoich podejrzeń. Na szczęście to okazuje się nieprawdą, a na świat przychodzi Minnie Brandon.

Asia | 2014-10-23

funny