Tajemnica nieznośnego kolekcjonera

Tłumaczenie: Anna Iwańska
Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 32)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Mystery of the Cranky Collector
8371622023
farfallam

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

PABLOPAN | 2012-08-04

Uwielbiam, polecam!

mononoke | 2010-06-17
Przeczytana: 2010 rok

tak jak wszystkie z dreszczem grozy

Adrian Ho | 2017-01-19
Patrycja | 2016-10-14