W Sieci pragnień, Sergio

Okładka książki W Sieci pragnień, Sergio Małgorzata Wiśniewska
Okładka książki W Sieci pragnień, Sergio
Małgorzata Wiśniewska Wydawnictwo: Małgorzata Wiśniewska literatura obyczajowa, romans
W sieci pragnień, Sergio
Małgorzata Wiśniewska
2024-02-23
2024-02-23

2009

nie dziwią mnie te wysokie oceny, bo książka na nie rzeczywiście zasługuje.
To fascynująca kontynuacja serii o braciach Rusto, w której głównych bohaterów Jo i Sergio poznaliśmy już w pierwszej części.
Na szczęście autorka nie opisuje tego co już było, tylko to, co teraz się między nimi dzieje. A dzieje się bardzo dużo, bo Jo w związku pragnie zrozumienia, natomiast Sergio jest władczy i zaborczy.
Początek powieści to właściwe ich wzajemne "docieranie " i dużo gorących scen pożądania.
Druga jest bardziej mafijna, bo Jo zostaje porwana i nie wiadomo przez kogo i co się z nią dzieje.
Dużo emocji, świetne wymyślona fabuła i co najważniejsze jest też kontynuacja tego co dzieje się z Margo i Angelo.
Bardzo mi się ta część podobała i czekam z niecierpliwościa na część o Fabio.

nie dziwią mnie te wysokie oceny, bo książka na nie rzeczywiście zasługuje.

🔥 Recenzja 🔥

Autorka @malgorzata.wisniewska.autor

Zawsze recenzuje książki osobno, ale tych dwóch nie da się rozdzielić. Historię braci Rusto są ściśle ze sobą połączone. Książka jest na pewno dla osób pełnoletnich. Jest to bardzo mocny romans mafijny, o zmuszaniu kobiet do miłości, do przynależności, posłuszeństwa. Akcja jest bardzo dynamiczna, czytelnik przy obu książkach odczuwa mnóstwo emocji, strach, podekscytowanie. Wiele razy byłam zła za niesprawiedliwość, która spotkała obie bohaterki, to jak los z nich zakpił. Książka pokazuje prawdziwe realia życia w świecie gangsterów, jak bardzo mają się za niezwyciężonych, potężnych, gdzie nie ma szacunku do kobiety, w jakim brutalnym i bezlitosnym świecie przyszło naszym bohaterkom żyć, jak muszą walczyć o każdy dzień. W świecie mafii czasem śmierć wydaje się wybawieniem.
Obie kobiety są odważne, zdeterminowane, waleczne. Chcą za wszelką cenę udowodnić, że mają swoje zdanie, że nigdy się nie podporządkują mężczyźnie, walczą do upadłego. W obu częściach walka z demonami przeszłości jest tu kluczową, jak wybory innych rzutują na ich teraźniejsze życie, jak ciężko odciąć się od przeszłości. Autorka w rewelacyjny sposób balansuje między prawdziwym, szczerym uczuciem, a chora fascynacja i pragnieniem posiadania tego co zakazane.
W obu częściach zakończenie wciska w fotel, ja szczerze powiedziawszy przy obu zakończeniach złapałam focha, dlaczego w takim momencie ? Co wydarzy się dalej? Gdzie trzecia część i głównym bohaterem stanie się teraz trzeci z braci?
Czy obie kobiety zaznają wreszcie odrobiny spokoju? Czy uda się wreszcie okiełznać przeszłość i zamknąć ja na wszystkie spusty?
Ja czekam z niecierpliwością na trzecią część. Seria jest naprawdę bombowa, mocna, konkretna. Polecam ogromnie dla fanów mocnych nerwów 😅🔥🔥🔥

#recenzja #recenzenci #helloinstagram #hellobookstagram #mafia #przemocpsychiczna #romansmafijny #książka #małgorzatawiśniewska #molikiksiążkowe #kochamksiążki #kochczytać #autorskiewydanie

🔥 Recenzja 🔥

Autorka @malgorzata.wisniewska.autor

🌺Recenzja🌺

"Uważaj czego pragniesz, Angelo"

"W sieci pragnień, Sergio"

Autorka:@malgorzata.wisniewska.autor

Wydawnictwo:@_dlaczemu
(współpraca reklamowa)

Cześć Książkoholicy!

🌺Trzech braci, dwie kobiety i cały wachlarz emocji. Książki przez którą zarwałam noc, ponieważ nie mogłam się oderwać.Autorka zafundowała nam historię pełną wzruszeń, intryg, porwań, porachunków mafijnych,gorących scen i całej masie zwrotów akcji.Dostałam wszystko czego oczekiwałam od książki mafijnej.Tak mi się dobrze czytało, że w momencie końcówki drugiej części, poczułam rozczarowanie że nie ma jeszcze trzeciej części, więc tu mój apel do autorki-Kobieto zlituj się, potrzebujemy kolejnej części na już.🤩

🌺W pierwszej części mamy historię Margo,24latki. Wychowała się w Stanach, ale urodziła się we Włoszech. Kobieta niezależna, pyskata, atrakcyjna, która nie boi się powiedzieć tego co myśli, przez co często przyciąga kłopoty, a największym z nich jest Angelo Rusto,któremu Margo od razu wpada w oko. Kobieta ma najlepszą przyjaciółkę Jo, która jest jej aniołem stróżem.
Angelo jest 32latkiem,jest głową potężnej rodziny mafijnej, ma dwóch braci Fabia i Sergia, którzy zawsze stoją po jego stronie.

🌺W drugiej części mamy historię walecznej Jo i Sergio, tworzą oni wybuchową parę. Segio nie cofnie się przed niczym aby zdobyć kobietę.
Jo kobieta niezwykle odważna, ukrywająca tajemnicę, pragnie zrozumienia, miłości i wolności. Jej walka z przeszłością i teraźniejszością tworzy historię, pełną tajemnic. Sergio również zmaga się z mroczną przeszłością.Czy połączy ich prawdziwe uczucie i będą w stanie zapomnieć o przeszłości?

"Uza­leż­ni­łam się od ad­re­na­liny, od niego, od eks­tazy, którą do tej pory tylko on po­tra­fił mi za­fun­do­wać. Nie­do­rzecz­ne: jed­no­cze­śnie po­żą­dać i nie­na­wi­dzić?"

"Wiem, że obec­nie kłóci się sam ze sobą, lecz ten świat jest je­dy­nym, jaki znamy. Od­dy­chamy nim jak ryba w wo­dzie. Wy­peł­nia na­sze żyły, co do ostat­niej je­ba­nej kro­pli krwi."

Moja opinia: 10/10

🌺Recenzja🌺

"Uważaj czego pragniesz, Angelo"

"W sieci pragnień, Sergio"

Autorka:@malgorzata.wisniewska.autor

Wydawnictwo:@_dlaczemu
(współpraca reklamowa)

Cześć Książkoholicy!

📚Małgorzata Wisniewska "W sieci pragnień. Sergio"

Jo i Sergio tworzą razem niepowtarzalny duet. Kobieta chce aby ktoś ją zrozumiał oraz pragnie całą sobą być wolną. Sama nie wie co jest prawdą i stara się tego dowiedzieć. Natomiast Sergio za wszelką cenę chce mieć ją dla siebie mimo, że nie wie co z tego wyniknie.
Mają swoje demony, które ich prześladują i powodują w nich niechciane emocje.
Czy ta dwójka w końcu zazna spokoju i prawdziwej miłości?
Kochani jest to druga część serii o braciach Rusto, w której mamy bohaterów, którzy pragną wielu rzeczy. Autorka stworzyła niesamowitą historię, która porywa nas od początku i nie daje chwili wytchnienia. Mamy tutaj wątki mafijne za, które jestem ogromnie wdzięczna i są napisane w bardzo dobrym stylu. Oczywiście jest to przeplatane namiętnością i uczuciami, które powodują, że ta historia nabiera coraz piękniejszych kształtów.
Bohaterowie są fajnie wykreowani i nie da się ich nie lubić. Sergio napewno skradnie wiele serc czytelniczek, więc się na to przygotujcie. Sceny bardziej gorące nie są przesadzone a wręcz przeciwnie dobrze komponują się z resztą fabuły.
Jeżeli potrzebujecie świetnej książki, która was pochłonie to jest to właśnie ona. Gorąco ją polecam i czekam na ciąg dalszy ❤️

📚Małgorzata Wisniewska "W sieci pragnień. Sergio"

Mają swoje demony, które ich prześladują i powodują w...

„Sergio” to fascynująca kontynuacja serii o braciach Rusto, w której główni bohaterowie , Jo i Sergio, łączą swoje pragnienia w niebezpiecznym tańcu pośród światów mafii.

Jo, odważna i zdeterminowana kobieta, ukrywająca tajemnicę, pragnie zrozumienia, miłości i wolności. Jej walka z przeszłością i teraźniejszością tworzy historię, pełną napięcia i tajemnic. Sergio, mężczyzna z mroczną przeszłością i przeszywającym spojrzeniem, dąży do kontroli i równowagi, a jego związek z Jo jest jak zakazana melodia – kusząca, lecz pełna niebezpieczeństw.

Małgorzata Wiśniewska kreuje niezwykle intensywną atmosferę, gdzie pragnienia bohaterów prowadzą ich przez labirynt emocji. Walka z demonami przeszłości staje się kluczowym elementem tej historii, nadając głębię postacią i sprawiając, że czytelnik z niecierpliwością śledzi ich rozwój.

Napięcie i gorąco, jakie pojawia się podczas lektury, tworzą emocjonujący romans mafijny. Chociaż opis scen erotycznych jest umiarkowany , to dodaje on charakteru opowieści, ukazując złożoność relacji między Jo a Sergio. Autorka doskonale balansuje między zwariowaną, chorą miłością, a głębokimi uczuciami co czyni tę książkę pełną emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

W skrócie, „Sergio” to intrygujący romans mafijny, który wciąga czytelnika w wir emocji, oferując zarówno napięcie, jak i momenty czystej namiętności. Dla miłośników tego gatunku , ta powieść stanowi fascynującą podróż po emocjach, pełną zagadek i skomplikowanych relacji.

Recenzja
W tomie drugim serii Bracia Rusto poznajemy prawdziwą eksplozję uczuć Sergia i Jo. Tu nienawiść nakręca miłość…
Sergio to facet o nieobliczalnym charakterze i nie można mu mieć tego za złe w końcu to członek mafii. No i Jo kobieta z charakterem z bojowym nastawieniem i rysą na sercu przez którą przebijają się uczucia.
„Znika cały świat, znika przebieralnia... Jesteśmy tylko my. Dwa demony, które w zderzeniu ze sobą tworzą tsunami. Niszczycielskie siły, które wzajemnie karmią się chwilą przyjemności, rozkoszy, by potem znowu się nienawidzić – abym ja mogła go nienawidzić…”
W książce sceny seksu przeplatają się ze scenami porachunków mafijnych. Tu nic nie zwalnia tu się wręcz nakręca akcja z każdą stroną. To prawdziwie dynamiczna książka mafijna. Znajdziemy tu przemoc, brutalność, tajemnice i namiętność… Tu nie ma słodyczy i zaufania. A zakończenie? To mega wstęp do finałowej części.
Autorka świetnie przedstawiła nam zawiłość między miłością, nienawiścią, a tytułowym pragnieniem. W tej części widać, że pióro autorki nabiera tempa.

Recenzja
„Znika cały świat, znika przebieralnia......

📣 RECENZJA książki W SIECI PRAGNIEŃ. SERGIO
🖤Co zrobi on, bezkompromisowy mafiozo, gdy kobieta, która zdobyła jego czarne serce ukrywa przed nim tajemnice, kluczy i swoim zachowaniem wzbudza jego podejrzliwość?
Co uczyni ona, silna, a zarazem wrazliwa kobieta, gdy mężczyzna, który ją postrzelił okazuje się tym, dla którego traci głowę i serce?

🖤Czy uczucie, które się między nimi rodzi można nazwać miłością? Czy jest to jedynie czyste pożądanie? A jeśli to prawdziwa miłość, czy ma szansę na przetrwanie wobec piętrzących się intrygi i tajemnic? Czy w ogóle w niespokojnym świecie mafii miłość ma szansę bytu?

💋Autorką książki Małgorzata Wiśniewska kolejny raz funduje nam doskonale skonstruowaną fabułę, w której poznajemy dogłębniej rodzinę braci Rusto i ich perypetie, tym razem skupiając się głównie na Sergio. Od pierwszych do ostatnich stron gwarantuje nam emocje tak skrajne, że trudno oderwać się od czytania tej lektury.

🖤"Sergio. W sieci pragnień." - sam tytuł idealnie nawiązuje do treści opowieści, która wplątuje nas w sieć pragnień. Które pragnienia bohaterów wezmą jednak górę? Pragnienie władzy, kontroli, bogactwa, spełnienia ambicji? Czy jednak pragnienie bezpieczeństwa, namiętności, czy miłości?

📣 RECENZJA książki W SIECI PRAGNIEŃ. SERGIO

🖤Czy uczucie, które się...

Recenzja @malgorzata.wisniewska.autor

W sieci pragnień, Sergio.

Kolejną część serii Bracia Rusto.
Tym razem przenosimy się do uczuć Joanny oraz Sergio.

Jo po sytuacji w willi oddala się od Sergio, a choroba siostry ją nie tylko dobija, ale jest też dobra wymówka by Go unikać. Sergio wciąż krąży jej po umyśle przez co sama walczy ze sobą. Pragnie z nim być, a zarazem ma do niego żal za to jak ją potraktował. Joanna jak na wyszkolona wojowniczkę nie lubi kontroli ani być zamknięta w czterech ścianach, dlatego nie ułatwia sprawy braciom Rusto.

Sergio robi wszystko, by nie oszaleć, przez piękna Jo, która zawróciła mu w głowie i obudziła w nim coś czego sam na początku nie potrafi wyjaśnić. Jak strzała amora nagle zapragną być tylko i wyłącznie z nią.

Margo i Jo wciąż mają tajemnice przed Angelo, Sergio i Fabio, lecz one szybko wychodzą na jaw. Zagrożone jest życie nie tylko Margo ale również Joanny, która kurczowo chciała postąpić dobrze. Niestety odwróciło się to przeciwko niej. Ich wróg, a zarazem rodzina o której nie miała pojęcia chce zniszczyć wszystko, co stworzyła rodzina Rusto.

Czy im się uda rozwikłać wszelkie problemy i czy w końcu zaznają należytego spokoju?

Sami się przekonajcie i przeczytajcie tą pełna akcji książkę.

Recenzja @malgorzata.wisniewska.autor

W sieci pragnień, Sergio.

Kolejną część serii Bracia Rusto.
Tym razem przenosimy się do uczuć Joanny oraz Sergio.

🔥RECENZJA PATRONATU🔥

Tytuł: " W Sieci Pragnień Sergio"
Autor: Małgorzata Wiśniewska
Premiera: 23.02.2024
#współpracapatronacka

Przychodzę dziś do Was z recenzją mojego wspaniałego patronatu. Z całego serca dziękuję autorce że mogłam wziąć pod swoje skrzydła kolejną część serii Braci Rusto.
Tym razem poznajemy bliżej Sergio, mężczyznę o niebiańskim spojrzeniu i mrocznej przeszłości.Jest on bratem mafijnego bossa-Angelo. Zderza się z Joaną, kobietą o nieprzewidywalnej duszy. Sergio i Joana tworzą razem mieszankę wybuchową. Mimo mrocznej przeszłości mężczyzny,Joana nie jest w stanie mu się oprzeć. Kobieta rozkochała go w sobie, a Sergio nawet nie wiedział że jest zdolny do takich uczuć. Miłość która się między nimi narodziła jest wystawiona na próbę i musi przetrwać zdrady, intrygi i różnego rodzaju niebezpieczeństwa.
Czy ich miłość ma szansę przetrwać pomimo zasad jakie panują w rodzinnym imperium?

To nie jest bajka dla grzecznych dziewczynek.
"W Sieci Pragnień Sergio" wciąga w mafijną rzeczywistość od pierwszej strony, za którą skrywa się wiele tajemnic. Władza i dominacja mieszają się z pożądaniem i namiętnością. Odważna, piekielnie gorąca i równie niebezpieczna historia,przy której ani na minutę nie złapiesz oddechu. Przemoc, dominacja, posłuszeństwo, bezwzględność...i w tle rodzące się uczucie. Historia pełna tajemnic, strachu i bezwzględności. Nie zabraknie w niej także gorących uniesień, pożądania, chemii i namiętności. To historia która skradła moje serce. Nie mogłam się od niej oderwać gdyż byłam ciekawa co wydarzy się dalej. Sceny są tak precyzyjnie napisane,że zamykając oczy wszystko sobie dokładnie wyobrażałam. Zakończenie po prostu wbiło mnie w fotel. Już nie mogę się doczekać kontynuacji gdyż jestem bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów.
Z całego serca polecam 💜🔥

🔥RECENZJA PATRONATU🔥

Tytuł: " W Sieci Pragnień Sergio"
Autor: Małgorzata Wiśniewska
Premiera: 23.02.2024
#współpracapatronacka

„Już zdążyłem zapomnieć,jaka jest ostra i dobra w te klocki(…) Widzę,że sięga po broń,więc ruszam w ich stronę.
Koniec przedstawienia”

📖Temperamentna Jo nie pozwala sobą manipulować,czym budzi wściekłość Sergio.Mężczyzna chcąc ją ponownie zdobyć nie cofnie się przed niczym.Czy uda mu się ujarzmić Jo podczas porachunków mafijnych i wrogów,którzy czekają na to,by zaatakować i pozbawić władzę braci Rusto?

„Jest wściekły,a wściekły Sergio,to nieobliczalny Sergio”

💥 W I części poznaliśmy Angelo-capo rodziny mafijnej,a teraz Sergio namiesza w życiu swoim i Joany.

💜Jeśli kochacie romanse mafijne z dynamiczną i nieprzewidywalna akcja wraz z porachunkami mafijnymi,gdzie nie wiemy kim jest nasz wróg,to ta książka jest obowiązkowa do przeczytania.
Pomiędzy szalona relacją Sergio i Jo,którzy mają ogniste charaktery obserwujemy zawziętą walkę o władzę w mafii.Sa sytuacje zagrażające życiu oraz tajemnice,które ciężko odkryć!

💜Wspaniale wykreowane postacie potrafią rozbudzić naszą wyobraźnię oraz podnieść ciśnienie.
Poznajemy także dalsze losy Angelo i Margo.Walczą nie tylko o zdrowie,ale również o swoją relację.

💜Nie da się pominąć tego,że autorka potrafi niesamowicie namieszać we fabule książki oraz pojawiającymi się postaciami,którzy pragną zemsty gwarantując niezliczoną ilość emocji.
Pomieszane w książce manipulacja,zazdrość,zemsta,przemoc,brutalność jak również pożądanie daje czytelnikowi wielu wrażeń!To tylko niewielka część,którą odnajdziecie w tej książce.Wiele wątków i wydarzeń wzbudza szok i niedowierzanie.Aż trudno opisać wszystkie emocje,które doświadczyłam podczas jej czytania!
Obok tej książki nie można przyjść obojętnie!

💜Ogromne brawa dla autorki za progres twórczy w kontynuacji historii o braciach Rusto.Zdecydowanie jest lepiej,ostrzej i dynamiczniej,a to jeszcze nie koniec!Zakończenie wbija w fotel powodując chęć sięgnięcia po dalsze losy bohaterów

💜Musicie tą książkę przeczytać

💥 Jeśli kochacie nieprzewidywalne historie z pewnymi siebie bohaterami i działaniami mafijnymi to lektura jest dla was.Goraco polecam

Koniec przedstawienia”

• Egzemplarz recenzencki