Uważaj, czego pragniesz, Angelo

Dlaczemu
2023-01-18
2023-01-18

🌺Recenzja🌺

"Uważaj czego pragniesz, Angelo"

"W sieci pragnień, Sergio"

Autorka:@malgorzata.wisniewska.autor

Wydawnictwo:@_dlaczemu
(współpraca reklamowa)

Cześć Książkoholicy!

🌺Trzech braci, dwie kobiety i cały wachlarz emocji. Książki przez którą zarwałam noc, ponieważ nie mogłam się oderwać.Autorka zafundowała nam historię pełną wzruszeń, intryg, porwań, porachunków mafijnych,gorących scen i całej masie zwrotów akcji.Dostałam wszystko czego oczekiwałam od książki mafijnej.Tak mi się dobrze czytało, że w momencie końcówki drugiej części, poczułam rozczarowanie że nie ma jeszcze trzeciej części, więc tu mój apel do autorki-Kobieto zlituj się, potrzebujemy kolejnej części na już.🤩

🌺W pierwszej części mamy historię Margo,24latki. Wychowała się w Stanach, ale urodziła się we Włoszech. Kobieta niezależna, pyskata, atrakcyjna, która nie boi się powiedzieć tego co myśli, przez co często przyciąga kłopoty, a największym z nich jest Angelo Rusto,któremu Margo od razu wpada w oko. Kobieta ma najlepszą przyjaciółkę Jo, która jest jej aniołem stróżem.
Angelo jest 32latkiem,jest głową potężnej rodziny mafijnej, ma dwóch braci Fabia i Sergia, którzy zawsze stoją po jego stronie.

🌺W drugiej części mamy historię walecznej Jo i Sergio, tworzą oni wybuchową parę. Segio nie cofnie się przed niczym aby zdobyć kobietę.
Jo kobieta niezwykle odważna, ukrywająca tajemnicę, pragnie zrozumienia, miłości i wolności. Jej walka z przeszłością i teraźniejszością tworzy historię, pełną tajemnic. Sergio również zmaga się z mroczną przeszłością.Czy połączy ich prawdziwe uczucie i będą w stanie zapomnieć o przeszłości?

"Uza­leż­ni­łam się od ad­re­na­liny, od niego, od eks­tazy, którą do tej pory tylko on po­tra­fił mi za­fun­do­wać. Nie­do­rzecz­ne: jed­no­cze­śnie po­żą­dać i nie­na­wi­dzić?"

"Wiem, że obec­nie kłóci się sam ze sobą, lecz ten świat jest je­dy­nym, jaki znamy. Od­dy­chamy nim jak ryba w wo­dzie. Wy­peł­nia na­sze żyły, co do ostat­niej je­ba­nej kro­pli krwi."

Moja opinia: 10/10

🌺Recenzja🌺

"Uważaj czego pragniesz, Angelo"

"W sieci pragnień, Sergio"

Autorka:@malgorzata.wisniewska.autor

Wydawnictwo:@_dlaczemu
(współpraca reklamowa)

Cześć Książkoholicy!

Intrygująca? Fenomenalna?
Jak lubię historie mafijne, to tutaj coś nie poszło tak, jak powinno. Nie, nie i jeszcze raz nie. Strata czasu i pełne rozczarowanie.
Postać Margo odrzuca kompletnie od lektury. Nieważne, jak jest traktowana, i tak podnieca ją brutalny mafiozo i zabawia się fantazjując o nim.
Szczerze polecę inne książki, ale tej zdecydowanie nie.

Intrygująca? Fenomenalna?
Szczerze polecę inne książki, ale tej zdecydowanie nie.

Czego pragniesz Angelo. Małgorzata Wiśniewska.

Książka opowiada o 24- letniej Margo, która mieszka od dziecka w stanach, mimo że urodziła się we Włoszech. Jest młodą utalentowaną i inteligentna kobietą, która otrzymuje propozycję pracy w banku właśnie we Włoszech. Wyjeżdża ze Stanów, by spróbować swoich sił. Wraz z nią jedzie jej najlepsza przyjaciółka Joanna, która od dziecka nie spuszcza ją ze wzroku.
Wybierają się na zaproszenie przyjaciela Artura do klubu, ale nie do byle jakiego clubu tylko do jednego z najlepszych we Włoszech. Tam dziewczyny super się bawią, ale nie podoba się to ich przyjacielowi i jego szefowi. Dochodzi do nieciekawego incydentu, gdzie Margo popełnia mały błąd obrażając Angelo Rusto. Nie wie, że on jest jednym z najpotężniejszych rodzin Mafijnych. Mimo że Margo czuje do niego strach to nie daje za wygraną pokazuje swoje pazurki. Wychodząc z klubu ma nadzieję, że jest to ostanie ich spotkanie, lecz nie.

Angelo jak strzałą amora nagle coś poczuł do Margo, a że jest stanowczym i zaborczym mężczyzną postanawia, że właśnie ona będzie należeć do niego. Bo jak sam twierdzi jeśli czegoś zapragnie musi to mieć.

Nie byłoby ciekawie gdyby na tym się zakończyła historia Margo, ale nie to jeszcze nie koniec.

Margo niespodziewanie poznaje Fabio, który jest jej szefem w banku. Dziewczyna, widząc na przyjęciu pracowniczym Angela, który okazuje się być jego właścicielem zamiera ze zdziwienia. Ucieka, a na drugi dzień składa rezygnację w pracy. Niestety urzeczony nią Fabio nie daje za wygraną proponuje jej układ spędzi z nim tydzień w zamian za szybsze zwolnienie. Margo nie mając innego wyjścia zgadza się na jego warunki.
Szczęśliwa i czująca się bezpiecznie przy nim nie zdaje sobie sprawy co planuje Angelo. Bez żadnych skrupułów porywa dziewczynę i zmusza do ślubu twierdząc, że jest jego miłością.
Chciała uciec od tych przykrych sytuacji, jakie ją spotykają, ślub, zawód Fabia, rozpacz, krzywdy, ale to nie koniec tego co ją jeszcze czeka.

Zostaje porwana przez jednego człowieka z organizacji Mafijnej Araba, który ubzdurał sobie, że ona zostanie właśnie jego żoną, mimo że już ma męża. Walczy, choć już jest jej wszystko jedno co się z nią stanie, a po dowiedzeniu się, że jest poważnie chora traci jakiekolwiek nadzieje.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak ta historia się zaczyna i kończy odsyłam was do książki. Jest to spory rollercoaster emocjonalny. Książka trzyma w napięciu od samego początku aż do końca.

Czego pragniesz Angelo. Małgorzata Wiśniewska.

O Angelo mogłabym pisać wiele nieprzychylnych epitetów,ponieważ to gangster z krwi i kości.Nigdy nie idzie na skróty,nie uznając zniewagi i o tym przekona się Margo.Pojawienie się relacji-ona jedna ich dwóch było ogromnie ekscytujące.Czekałam na ten moment,aż wszystko wybuchnie i każdy będzie świadomy kto kim jest oraz kto rządzi.
Działania Angelo przyczyniaja się do tego,że wrogowie nie zapominają.Poznawszy bliżej jego nieprzychylnych partnerów,ich sposób zarabiania i traktowania innych wzbudzał we mnie wstręt.

Margo to silna kobieta,która zaznała wielu krzywd.Jej cierpienie,ból oraz niegodzenia się z sytuacją nie sprawiły,że się poddaje.Jej waleczność jest godna podziwu.Relacja z Jo bardzo mi sie podobała.Są przyjaciółkami,które skoczą za sobą w ogień.Wspieranie się,wspólny wyjazd,praca i chronienie było godne podziwu.Odkrywana prawda o nich była zaskakujaca i nie do uwierzenia.

Spójność elementów wydarzeń-z teraźniejszości i przeszłości dodają do historii wiele zamieszania.Diagnoza,działania z przeszłości dały powieści więcej emocji.I jest to mocna strona książki,dzięki której czyta się bardzo szybko,chcąc poznać nadchodzące wydarzenia.

Jak widzicie autorka porusza w swoim debiucie wiele interesujących tematów,które tworzą niesamowita historie braci Rusto.Nie tylko poznajemy ich bliżej prace,sposób rządzenia ale także ich charaktery,które są różne od siebie.Nie boi sie opisywać scen przepełnionych krwią i nienawiścią.

To obowiązkowa lektura dla czytelników kochających tajemnice,mrocznych mężczyzn,działania mafijne oraz pewnych kobiet,które walczą o swoją wolność.

Z całego serca polecam i czekam na jak najszybsza kontynuacje historii.

Działania Angelo przyczyniaja się do...

15.01 swoją premierę miała debiutancka książka Malgorzaty Wiśniewskiej @malgorzata2525 "Uważaj, czego pragniesz. Angelo". Wydana została w formie ebooka.

Margo wraz z przyjaciółką wybierają się do klubu Inferno, na urodziny Artura. To ekskluzywne miejsce i ciężko się tam dostać. Jednak ich kolega rozpoczął nową pracę i miał swoje znajomości.  Dziewczyny poszalały z ubiorem, przez co Artur musiał je pilnować cała noc. Jednak jedna z młodych kobiet, Margo wpadła w oko samemu donowi - Angelo Rusto. Wystarczyło, by raz się sprzeciwiła, a Teraz to on będzie rządził jej życiem. Margo zapamięta ten dzień do końca życia, odtąd należy do niego.

Jak większość mafijnych romansów tak i tu dochodzi do porwania i to nie jednego. Margo przeżyje piekło, a kto będzie jej oprawca i czy dziewczyna odnajdzie się w nowej rzeczywistości — poznacie, czytając książkę w formie ebooka na Legimi.

Bohaterów da sie polubić, zwlaszcza Jo- przyjaciólkę Margo, która broni jej jak lwica. Można powiedzieć, że poświęca dziewczynie bardzo dużo czasu, jest dla niej jak rodzina. Skrywa również pewna tajemnicę, ale to już odkryjcie sami.
Margo to młodą kobietą, która wraz z przyjaciółką przeprowadza się do Włoch, by rozpocząć nową pracę. To wulkan, który w każdej chwili może wybuchnąć. Gdy dochodzi do niebezpieczeństwa radzi sobie tak jak potrafi, lecz nie zawsze jej to wychodzi.
Angelo Rusto to szef włoskiej mafii, bezwzględny i zawsze dostaje to, co sobie zaplanuję. Ma dwóch braci Fabia i Sergia. Któryś z nich rozkocha w sobie Margo, co niespodoba się młodemu Donowi, lecz sploty wydarzeń doprowadza do tego, że komuś pęknie serce.

W książce znajdziecie porwania, porachunki mafijne, namiętne sceny zbliżeń, ale i również walkę o.... oraz  masę zwrotów akcji.
Zaczytałam sie tak bardzo, że aż zabrakło mi kartek...
Autorka zakończyła pierwszy tom w takim momencie, że już chciałoby się ciąg dalszy.
A tego co wiem, planowane są trzy tomy🤭

Noszzz to tragedia. Przynajmniej na pierwszych 20 stronach, bo tyle przeczytałam i miałam dość.
Dwa 'pustaki" wybrały się na imprezę, a tam schlały się i pyszczyły. Jedna z nich daje w twarz "donowi" a ten dopada ją w toalecie i dusząc robi jej ... co chce. Nie dałam rady dalej, bo oprócz tego słowa: suka, suki , sunie, kurwy to na tych 20! str przewinęło się kilkanaście razy.
Nie wiem skąd tak wysokie oceny!

Intrygująca, zaskakująca i z humorem.
Częste zwroty akcji sprawiają, że czytelnik nie jest w stanie przewidzieć co się wydarzy w kolejnym rozdziale.
Całość napisana w taki sposób, że odbiorca bez problemów może wcielać się w postacie.
Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem i życzę dalszych sukcesów.
Oczywiście książkę polecam z pełną świadomością

Intrygująca, zaskakująca i z humorem.
Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem i życzę dalszych sukcesów.
Oczywiście książkę polecam z pełną świadomością

RECENZJA PATRONACKA

Tytuł: "Uważaj czego pragniesz Angelo"
Autor: Małgorzata Wiśniewska
Wydawnictwo: @_dlaczemu
Premiera: 18.01.2023

Przychodzę dziś do was z recenzją mojego pierwszego patronatu 🥰
Z całego serca dziękuję autorce @malgorzata2525 że mogłam wziąć pod swoje skrzydła jej debiut ❤️

Książka jest dostępna jako e-book na LEGIMI 📚

Margo to 24-letnia gorącokrwista Włoszka która od dzieciństwa mieszka w Stanach Zjednoczonych.Gdy dostaje super propozycje pracy we Włoszech zgadza się od razu.Do Włoch zabiera ze sobą przyjaciółkę Jo.
Pewnego dnia w klubie Inferno Margo poznaje mega przystojnego i seksownego Angelo Rusto ,który stoi na czele potężnej rodziny mafijnej. Mężczyzna budzi w niej strach i lęk. Ma nadzieję że więcej go nie zobaczy. Lecz Angelo ma wobec niej pewne plany . Kobieta budzi w nim uczucia , których nigdy nie czuł do innych kobiet.Staje się wobec niej zaborczy.Postanawia że będzie jego choćby miał to zrobić siłą. W czasie gdy Angelo zajmuje się sprawą zaginionego transportu broni jego brat również walczy o względy Margo.I nawet mu się to udaje. Jednak ich szczęście nie trwa długo gdyż niczego nieświadomy Angelo porywa w brutalny sposób Margo i zmusza ją siłą do poślubienia go.Zamyka ją w swojej rezydencji. Jest wobec niej bardzo brutalny.Margo nie ma już sił walczyć. Po tylu krzywdach których doświadczyła chce zniknąć. Kiedyś marzyła o wielkiej miłości. Wyobrażała sobie że spotyka na swojej drodze przystojnego, szalenie seksownego łobuza. Lecz teraz wie że to totalna bzdura. Nijak się to ma do okrutnej rzeczywistości. Los postanawia zakpić z niej po raz kolejny. Pod nieobecność Angelo zostaje porwana po raz drugi. Trafia do haremu Ahmeda. Tam przeżywa wielkie piekło.Angelo odchodzi od zmysłów aby ją odnaleźć.
Kto stoi za porwaniem Margo?
Czy uda się ją odnaleźć? Jaka tajemnicę rodzinną odkryje Angelo?

Rewelacyjna debiutancka książka autorstwa Małgosi Wiśniewskiej wprowadza nas w niebezpieczny świat mafii. To najlepszy romans mafijny jaki kiedykolwiek czytałam.
Autorka dostarczyła mi to co oczekuje od romansów mafijnych czyli bezlitosny i brutalny świat mafii przepełniony namiętnością i pożądaniem 🔥. Sceny erotyczne czyta się z wypiekami na twarzy. Ta książka należy do tych które wyzwalają całą gamę emocji od złości,smutku do chwil kiedy serce zaczyna bić mocniej i szybciej. Czyta się ją jednym tchem i nie ma tu miejsca na nudę. Według mnie to debiut roku ❤️ Gratuluję autorce debiutu i życzę dalszych sukcesów. Książka będzie miała kontynuacje więc czekam z wielką niecierpliwością na dalsze losy bohaterów. Polecam przeczytać bo naprawdę warto ❤️

RECENZJA PATRONACKA

Tytuł: "Uważaj czego pragniesz Angelo"
Autor: Małgorzata Wiśniewska
Wydawnictwo: @_dlaczemu
Premiera: 18.01.2023

Przychodzę dziś do was z recenzją mojego pierwszego patronatu 🥰

Książka jest dostępna jako e-book na LEGIMI 📚

Margo to 24-letnia...

Książka fenomenalna, czyta się ją jednym tchem z wypiekami na twarzy. Styl w jakim jest napisana przyciąga. Za szybko przeczytana- chcę więcej!!!

• Z: ksiązki 2023
  • Legimi 2024