Uważaj, czego pragniesz. Angelo #1

Uważaj czego pragniesz. Angelo
Małgorzata Wiśniewska
2024-03-14
2024-03-14
romans mafia obyczaj akcja erotyka

Drogi czytelniku co do tej pozycji mam bardzo mieszane uczucia i jeśli autorka zaczyna swoją przygodę z pisaniem to daje szanse... Natomiast, okładka świetna i fabuła dobrze się zapowiadała ale w sposób jaki autorka to napisała, dialogi przemyślenia, interpretacje to daje wiele do życzenia. Takie młodzieżowe przekomarzanie się. Niby mafijna ale taki mafiozo by mnie nie przestraszył, nie czułam adrenaliny i nie czułam pożądania między bohaterami. Nie czułam nic. Taka jest moja opinia, trochę zębów zjadłam na czytaniu i wiem jak można porwać czytelnika, tego niestety mi tutaj zabrakło.
Myślę że kiedyś jeszcze zerknę na książki autorki dziś tylko ocena 5

🔥 Recenzja 🔥

Autorka @malgorzata.wisniewska.autor

Zawsze recenzuje książki osobno, ale tych dwóch nie da się rozdzielić. Historię braci Rusto są ściśle ze sobą połączone. Książka jest na pewno dla osób pełnoletnich. Jest to bardzo mocny romans mafijny, o zmuszaniu kobiet do miłości, do przynależności, posłuszeństwa. Akcja jest bardzo dynamiczna, czytelnik przy obu książkach odczuwa mnóstwo emocji, strach, podekscytowanie. Wiele razy byłam zła za niesprawiedliwość, która spotkała obie bohaterki, to jak los z nich zakpił. Książka pokazuje prawdziwe realia życia w świecie gangsterów, jak bardzo mają się za niezwyciężonych, potężnych, gdzie nie ma szacunku do kobiety, w jakim brutalnym i bezlitosnym świecie przyszło naszym bohaterkom żyć, jak muszą walczyć o każdy dzień. W świecie mafii czasem śmierć wydaje się wybawieniem.
Obie kobiety są odważne, zdeterminowane, waleczne. Chcą za wszelką cenę udowodnić, że mają swoje zdanie, że nigdy się nie podporządkują mężczyźnie, walczą do upadłego. W obu częściach walka z demonami przeszłości jest tu kluczową, jak wybory innych rzutują na ich teraźniejsze życie, jak ciężko odciąć się od przeszłości. Autorka w rewelacyjny sposób balansuje między prawdziwym, szczerym uczuciem, a chora fascynacja i pragnieniem posiadania tego co zakazane.
W obu częściach zakończenie wciska w fotel, ja szczerze powiedziawszy przy obu zakończeniach złapałam focha, dlaczego w takim momencie ? Co wydarzy się dalej? Gdzie trzecia część i głównym bohaterem stanie się teraz trzeci z braci?
Czy obie kobiety zaznają wreszcie odrobiny spokoju? Czy uda się wreszcie okiełznać przeszłość i zamknąć ja na wszystkie spusty?
Ja czekam z niecierpliwością na trzecią część. Seria jest naprawdę bombowa, mocna, konkretna. Polecam ogromnie dla fanów mocnych nerwów 😅🔥🔥🔥

#recenzja #recenzenci #helloinstagram #hellobookstagram #mafia #przemocpsychiczna #romansmafijny #książka #małgorzatawiśniewska #molikiksiążkowe #kochamksiążki #kochczytać #autorskiewydanie

🔥 Recenzja 🔥

Autorka @malgorzata.wisniewska.autor

Recenzja patronacka

Tytuł: " Uważaj, czego pragniesz, Angelo"
Autor: @malgorzata.wisniewska.autor

" Może i wygrałaś tę walkę, ale nie na długo, bo wojnę i tak wygram ja. Idę po ciebie, złotko."

Margo 24-letnia kobieta z pochodzenia gorąca i pyskata Włoszka, która od urodzenia mieszka w Stanach. Pewnego razu wraz z przyjaciółką Joaną i przyjacielem Aurturo wybierają się do klubu. Niestety wyjście wcale nie okazuje się szczęśliwe, ponieważ jej niewyparzony język powoduje, że zadziera z głową mafii Angelo Rusto.

Angelo głowa potężnej rodziny mafijnej , który budzi strach i lęk w ludziach. Kiedy Margo go znieważa postanawia wcielić swój plan wobec niej w życie. Ona zaczyna wzbudzać w nim uczucia , który nigdy nie czuł do żadnej innej kobiety. W jego głowie tworzy się plan, że temperamentna Włoszka za wszelką cenę musi być jego, choćby siłą. Staje się w stosunki niej bardzo zaborczy.

Margo to bardzo silna bohaterka i stara się walczyć do samego końca, dlatego mężczyzna postanawia sięgnąć po nieco inne tak zwane środki do celu. Niestety okazują się one odpowiednie, pamiętajmy, że przecież każdy ma jakieś granice wytrzymałości i niestety dotyczy to też głównej bohaterki. To pokazuje nam, że tak na prawdę każdego można złamać, ale walczyć będziemy dokąd wystarczy nam sił.

Historia, która czyta się jednym tchem. Czytając ja odczuwa się bardzo dużo emocji. Wielokrotnie byłam wściekła na głównego bohatera. Miałam chęć wejść do książki i nim porządnie potrząsnąć. Autorka pokazała nam jak brutalny i bezlitosny potrafi być świat mafijnym. Znajdziemy w niej również pożądanie. Sceny spicy czytałam z wypiekami na policzkach.

A zakończenie przepraszam, ale jak tak można zakończyć. Chociaż... w sumie podsyca to ciekawość czytelnika na kolejną część. To świetna historia, która koniecznie trzeba poznać.

Recenzja patronacka

Tytuł: " Uważaj, czego pragniesz, Angelo"
Autor: @malgorzata.wisniewska.autor

• Nie interesuje mnie