Prawdziwi tacy

Mężczyzna kim jest w dzisiejszym świecie? Jakie cechy definiują mężczyznę?
Jakie emocje rządzą męskim światem?

Między innymi na te pytania znajdziemy odpowiedź w książce Jarosława Krawczaka ,,PRAWDZIWI TACY,,
Książka, jak zapowiada sam autor to tryptyk o męskości i męskim świecie.
To co od pierwszego momentu przyciąga wzrok to minimalistyczna czarno-biała okładka.
Przeglądając książkę natrafiamy na zdjęcia mężczyzn. 11 niezwykłych dżentelmenów. Prawdziwych takich, na miarę czasów. Opowieść każdego z panów rozpoczyna się od pięknego, czarno-białego, kontrastowego portretu. Tu z kolei widać kunszt fotograficzny i umiejętność wydobycia najważniejszych cech osobowości fotografowanego modela.
Sportretowani panowie przyciągają spojrzeniem oddającym ich naturę!
Na kolejnej stronie widzimy różne przedmioty. Ta z kolei fotografia jest jasniesza, mniej tajemnicza, a fotografowane przedmioty mają swoje znaczenie!
Ostatnim elementem tryptyku są wywiady.
Krótkie, skoncentrowane do minimum życiorysy i rozmowy o męskim świecie, o tym czym dziś jest męskosc, co ją determinuje.
Panowie opowiadają o swoim punkcie widzenia na życie, rodzinę, codzienność czy pracę.
Dla mnie, kobiety jest to ciekawy sposób pokazania męskiego sposobu oczuwania i myślenia.
Bez względu na to czy jesteś facetem, i chciałbyś zestawić swoje odczucia z innym męskim odnośnikiem, czy tak jak ja jesteś kobietą, warto zagłębić się w ten męski świat i zobaczyć go od strony, która często panowie przed nami skrywają.
Czy brakuje mi czegoś w książce?
Tak!!!
Spokojnie można by książkę wzbogacić o kolejnych kilka rozdziałów, a co za tym idzie więcej elementów męskiej duszy.
Druga rzecz to twarda okładka.
Zdjęcie okładki aż prosi się o możliwość wyboru opcji ze sztywna okładka

Mężczyzna kim jest w dzisiejszym świecie? Jakie cechy definiują mężczyznę?
Jakie emocje rządzą męskim światem?

Książka, jak zapowiada sam autor to tryptyk o męskości i męskim świecie.
To co od pierwszego momentu przyciąga wzrok to minimalistyczna czarno-biała...

Bardzo polecam tę książkę. Pozwala spojrzeć na wrażliwość mężczyzn i ich współczesne problemy. Piękne fotografie dopełniają całość dzieła :) pozycja zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

• Psychologia

Jarosław Krawczak Prawdziwi tacy Zobacz więcej