Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową.

Okładka książki Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową. Dawid Kozioł
Okładka książki Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową.
Dawid Kozioł Wydawnictwo: Agent Specjalny sp. z o.o. biznes, finanse
biznes, finanse
Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową.
Agent Specjalny sp. z o.o.
2023-12-01
2023-12-01

Zacznę od kwestii wizualnych- książka jest pięknie wydana, estetyczna, wszystko do siebie pasuje. Rozdziały nie są długie przez co bardzo szybko się czyta, do tego przejrzyste grafiki 👌 Zdecydowanie na plus jest podział książki na część teoretyczną i praktyczną. W tej drugiej autor pokazuje nawet swój osobisty portfel. W końcu książka odzwierciedlająca realia polskie- większość takich publikacji jest tłumaczona z USA lub UK. Napisana prostym językiem, wiec na pewno każdy wyniesie coś dla siebie w kwestii finansów 👍

Jeśli ktoś się zastanawia czy warto przeczytać książkę Metamorfoza Finansowa, odpowiedź brzmi WARTO. Jak nie wpaść w pułapkę bierności, jak określić swoją tożsamość finansową oraz w żywy przykład autora jak ma zbudowany i zdywersyfikowany portfel to tylko namiastka tego co można uzyskać !
Bądźmy świadomi finansowo. Nie zostawiajmy naszego życia losowi !

Bądźmy świadomi finansowo. Nie zostawiajmy naszego życia losowi !

Wartościowa książka, daje dużo do myślenia szczególnie do postawy ignoranta.wiedza yo jedno a świadomość to co innego. Ludzie mówią " ogarniam". A statystyki mówią co innego . Co druga osoba jest zadłużona a około 23% ludzi posiada oszczędnośc, które częsta kończą się odroczonym konsupcjonizmem. Warto schować swoje ego i nie bać się o tym mówić oraz skorzystać z wsparcia specjalisty przy jednoczesnej edukacji.

Czytając tę pozycję, warto pochylić się nad kilkoma kwestiami, jest to bowiem uczta nie tylko dla zmysłu wzroku, ale również dotyku. Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce. Myślę, że w tym przypadku to stwierdzenie nie jest zasadne, ponieważ oprawa jak i zawartość tworzą doskonałą całość. Czcionka przyjemna dla oka, wbudowana zakładka, a także w.w. okładka stworzona z rodzaju chropowatego papieru. Nie wiem, z czego to wynika, ale mnie wprawia to w nastrój odprężenia podczas czytania. Jeżeli chodzi o zawartość, zdecydowanie nie jest to książka, którą się „połyka”. Powinno się wyciągnąć z niej, co najlepsze poprzez refleksję i zestawienie zawartości z naszą obecną sytuacją finansową. Obowiązkowa lektura pozwalająca rozpocząć przygodę z finansami osobistymi.

Jestem niedoświadczony w finansach, ta książka pozwoliła mi zadbać o podstawy finansów w moim domu. Kluczowe było zrozumienie czym jest tożsamość finansowa. Polecam.

Książka stanowi cenne źródło wiedzy dla każdego, kto pragnie zrozumieć swoje finanse osobiste. Autor w przystępny sposób wyjaśnia, jakie mechanizmy rządzą rynkiem, jak unikać finansowych pułapek i jak mądrze dysponować własnymi środkami. Książka oferuje praktyczne porady, które pomogą czytelnikom unikać błędów i odpowiednio wykorzystać czas na osiągnięcie finansowych celów.

Ponadto, poruszając tematykę braku edukacji finansowej i kultury konsumpcjonizmu, książka skłania do refleksji nad własnymi nawykami i zachęca do świadomego i odpowiedzialnego podejścia do finansów osobistych. Z pewnością jest to lektura, która może zainspirować do zmian i pomóc w budowaniu podstaw niezależności finansowej..

Ta ksiazka, to prawdziwy skarb dla każdego, kto marzy o głębokiej przemianie swoich finansów! Dawid w przystępny sposób otwiera oczy na to, jak nasze codzienne wybory wpływają na nasze życie finansowe. Ta książka to jak najlepszy przyjaciel, który prowadzi za rękę przez zawiłości zarządzania budżetem, inwestowania i oszczędzania, ucząc jak świadome decyzje mogą prowadzić do wolności finansowej. To więcej niż poradnik – to inspiracja do działania, która pokazuje, że zdrowa tożsamość finansowa jest w zasięgu ręki każdego z nas. Książka ta bez wątpienia jest must-have na półce każdego, kto pragnie odmienić swoje finanse i życie na lepsze! Polecam

Bardzo polecam książkę. Widać, że została napisana przez praktyków sfery finansowej. Bardzo dużo można się nauczyć i przede wszystkim zainspirować.

Świetna książka. Polecam zwłaszcza tym, u których świadomość finansowa kuleje.

Świetna książka. Polecam zwłaszcza tym, u których świadomość finansowa kuleje.

Świetna książką którą każdy powinien przeczytać aby nie trwać w pułapce bierności, zwiększyć swoją świadomość finansową i zadbać o swoje oraz swoich najbliższych bezpieczeństwo finansowe 👏

• #Może kupię
  • Technologia
  • Chcę dać w prezencie
  • Inwestowanie, kryptowaluty
  • 3. Rozwój osobisty - chcę przeczytać

Dodaj cytat z książki Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową.