Mistyfkacja

Candace Camp Wydawnictwo: Harlequin literatura obyczajowa, romans
Harlequin
2016-01-01
2016-01-01

Sięgnęłam po tę historię z dużej ciekawości. Skusiło mnie połączenie romansu historycznego z niewiadomą "bestią" na pograniczu fantasy. Tak przynajmniej wynikało z opisu i ciekawa byłam tego połączenia.
Niestety styl pisania autorki nie przypadł mi do gustu.
Miałam wrażenie, że jest dużo dialogów i opisów nic nie wnoszących. Ciężko mi szło. Wręcz miałam ochotę przeskoczyć i sprawdzić zakończenie lub nawet całkiem przerwać i odłożyć lekturę. Zdecydowanie nie mój styl.

Niestety styl pisania autorki nie przypadł mi do gustu.

Nuda

Nuda

Lekka, zabawne dialogi między parą bohaterów, tajemnice i szybka akcja, polecam, fajna.

Świetny romans historyczny! Polecam kazdemu kto lubi gatunek. Bardzo fajnie pogłębione postaci glownych bohaterów, zero nudy, sporo akcji, sporo wzruszen i tez cos co sie rzadko zdarza - dosc wiarygodnie poprowadzona historia rozwoju uczucia. Jeden z najlepszych romansow jakie czytalam, a mam ich „na koncie” baaardzo duzo :) zachecona ta ksiazka od razu wchlonelam 3 inne tej samej autorki i niestety mialy juz nizszy poziom, po prostu „Mistyfikacja” jest wyjatkowo udana :)

Świetna książka, wciągająca , warto przeczytać, polecam.

Świetna książka, wciągająca , warto przeczytać, polecam.

Bardzo miła lektura. Wątek kryminalny, intryga młodych i oczywiście namiętny romans bohaterów :) wszystko to razem stanowi wspaniały mix. Czyta się lekko. Przyjemna lektura na wieczór.

Bardzo przyjemna lektura, historia z serii od niechęci do miłości z rozbudowanym wątkiem sensacyjnym. Camilla i Benedykt to dwójka charakternych, ciekawie napisanych postaci, którym czytelnik kibicuje od samego początku, ona - mimo że silna i niezależna- potrzebuje go, by rodzina uwierzyła, że w końcu się zaręczyła, on - ma złamane serce, nie wierzy kobietom -chce wykorzystać pobyt w nadmorskim dworze na rozpracowanie siatki przemytników. Czy uda im się osiągnąć to, co zaplanowali? Książka umiejętnie łączy wątki sensacyjne i romansowe, pełna jest ciekawie nakreślonych postaci, czyta się jednym tchem!

Pełna przygód historia miłości Camilli, która chce żeby Benedykt udawał jej narzeczonego... Z miłą chęcią kiedyś jeszcze do niej wrócę.

To moje pierwsze spotkanie z prozą pani Camp, ale na pewno nie ostatnie. Książka jest bardzo lekka i naprawdę szybko się czyta. Bohaterów bardzo łatwo polubić, akcja powieści toczy się szybko, a niektóre fragmenty to czysta komedia.
Szczerze polecam.

Szczerze polecam.