Gorąca czekolada

Okładka książki Gorąca czekolada Alicja Górzyńska
Okładka książki Gorąca czekolada
Alicja Górzyńska Wydawnictwo: Wydawnictwo Magia Słów literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Magia Słów
2023-12-11
2023-12-11

Róża to silna i pewna siebie kobieta. Uwielbia swój zawód dentystki dziecięcej, a wpadając w wir pracy próbuje zapomnieć o rozstaniu z narzeczonym. Jednak nie żałuje tej decyzji i była jej w pełni świadoma. Pewnego dnia odwiedza rodziców, poznaje Iwo. Mężczyznę, który podpada jej już przy pierwszej okazji. Nie jest zadowolona z faktu, że jej matka stara się przekonać do niego kobietę. Jednak wspólny czas który spędzają oraz ciepłe serce mężczyzny sprawia, że Róża zaczyna go nawet lubić. Jednak wigilia zmieni wszystko i pokaże, czy faktycznie mają szansę na przyjaźń bądź coś więcej … ❤️

„Gorąca czekolada” jest opowiadaniem, które potrafi wywołać na twarzy uśmiech. Przyjemnie i szybkie w czytaniu pióro autorki sprawia, że przez historię bardzo szybko się płynie. Fabuła dobrze wykreowana, czuć okres zimowo-świąteczny. Bohaterzy jak i dialogi ciekawe, przez co ta krótka historia ociepliła mój wieczór ☺️

Ciepłe opowiadanie , którego bohaterką jest młoda dentystka. Przed świętami poznaje miłośnika zwierząt, weterynarza, który jest sąsiadem jej rodziców. Pierwsze spotkanie przebiega niestety w nie najlepszej atmosferze. Co wyniknie ze wspólnie spędzonej Wigilii???

„Gorąca czekolada” to urokliwe połączenie ciepła świąt i perypetii, tworzące przyjemną lekturę dla miłośników romansów świątecznych. Autorka zręcznie ukazuje magię Bożego Narodzenia, łącząc ją z romantycznymi wątkami, tworząc przy tym lekką i ujmującą opowieść.

Główni bohaterowie, to świetnie wykreowane postacie. Ich pierwsze spotkanie choć niefortunne to staje się pretekstem do rozwoju uczuć, a przecież atmosfera świąt sprzyja zbliżeniu serc.

Bardzo podobały mi się opisy świątecznej scenerii. Malowniczy, pełen śniegi las wprowadził mnie w magiczny nastrój.

Wątek romantyczny jest przedstawiony z delikatnością i subtelnym humorem, co czyni lekturę przyjemną i relaksującą. Napięcie między bohaterami rozwija się stopniowo, z trudem ukrywanymi uczuciami, które ostatecznie prowadzą do wzruszającego happy endu.

Odnalazłam tutaj to co uwielbiam - emocje miedzy bohaterami, które odczułam przewracając elektroniczne kartki, pewien element zaskoczenia, a także poczułam magię świąt.

Opowieść ta, choć osadzona w świątecznej scenerii, dotyka uniwersalnych tematów miłości, i odkrywania szczęścia w najmniej spodziewanych chwilach.

• Legimi 2023
  • Magia Słów
  • CHRISTMAS
  • Przeczytane w 2023

Dodaj cytat z książki Gorąca czekolada