Finansowa Zmiana

Okładka książki Finansowa Zmiana Paweł Leżoch
Okładka książki Finansowa Zmiana
Paweł Leżoch Wydawnictwo: Bizop.pl biznes, finanse
biznes, finanse
25 Strategii na podwojenie zarobków
Bizop.pl
2019-01-01
2019-01-01

Kupiłem książki bo jestem fanem kanału Biznes Od Początku i uważam że warto. Bardzo lubię konkret, zawsze przeszkadzają mi długie opisy i rozwlekanie tematu w takich poradnikach, a tutaj jest w sam raz. Zebrani fajni autorzy których znam z innych Youtubowych kanałów, po każdym rozdziale musiałem zrobić przerwę i przemyśleć temat. Podobało mi się. Wada - mogłaby być dłuższa, bo szybko się ją czyta. Generalnie bardzo polecam.

Kupiłem książkę chociaż jestem przeciwnikiem takich składanek z wieloma autorami bo zazwyczaj w takich książkach jest groch i powidło ale kupiłem i niestety dalej zdanie takie podtrzymuje.
Ale dlaczego?

Już tłumaczę książka rozpoczeła się nieźle pierwsze 20-30 stron lecz 85% z tych "przedsiębiorców" to "coache" "blogerzy" "youtuberzy" "marketingowcy" "szkoleniowcy" czasami ktoś prowadzi szkołe językowe ect

Jakby nie było innych form przedsiębiorczości w PL... ok może być tam też kilka takich osób ale nie 85%
Głównym motywem ksiązki jest, zrób szkolenie, wydaj ksiązke, kurs, nagrywaj na yt bo z tego jest kasa
Szkoda bo myślałem że będzie tam więcej "biznesów" produkcyjnych, usługowych i przedstawienie problemów takich firm i rozwiazania które spowodowały rozwój tych firm i zwiekszenie przychodów, marż etc
Więc ta ksiązka warto przeczytać kilka pierwszych osób ktore tam opisały swoje "firmy" reszty czytać nie musicie ponieważ to te same "biznesy" i rady

Reasumując książka nie wniosła zbyt wiele, szkoda waszych pieniędzy są dużo dużo bardziej wartościowe pozycje które warto mieć w swojej bibliotece ;)

Ale dlaczego?

• 3. Rozwój osobisty - chcę przeczytać