Odessa 4.5.0.

Okładka książki Odessa 4.5.0. Borys Tynka
Okładka książki Odessa 4.5.0.
Borys Tynka Wydawnictwo: E-bookowo reportaż
reportaż
E-bookowo
2023-02-23
2023-02-23
ukraina wojna odessa

To książka o tym, jak nie ulec zbiorowej panice i pozostać w centrum wydarzeń. O tym, jak pokonać własny strach - ten największy, o życie - nie uciec, tylko zostać w ukochanym mieście i pomagać ludziom, którzy tego potrzebują. To relacja wojenna, nie z samego frontu co prawda, ale czytając ją, co stronę słyszy się niemal syreny alarmowe. Książka pokazuje Odessę prawdziwą, codzienną. Pokazuje ją oczami zwykłego mieszkańca. Ta wojna nadal się toczy. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć prawdziwy jej obraz - bez medialnych manipulacji - to koniecznie musi przeczytać tę książkę. Zawiera ona też mnóstwo zdjęć zrobionych przez autora. Gorąco polecam.

• Reportaż
  • Na faktach

Dodaj cytat z książki Odessa 4.5.0.