Lena Król Sprawa Honoru

Okładka książki Lena Król Sprawa Honoru JJ Adams
Okładka książki Lena Król Sprawa Honoru
JJ Adams Wydawnictwo: Wydawnictwo JJ Adams Cykl: 001 (tom 1) Seria: 001 kryminał, sensacja, thriller
001 (tom 1)
Lena Król Sprawa Honoru
Wydawnictwo JJ Adams
2023-03-01
2023-03-01
tłumacz nieznany
#premiera #debiut #romanskryminalny #adwokat #agentFBI # LosAngeles #mafia #miłość #zdrada #

Pierwszy raz czytałam romans kryminalny. Historia przemyślana, choć mnogość niepotrzebnych szczegółów, które niczego nie wnosiły do fabuły, psuły trochę nastrój.
Autorka zapowiada się bardzo dobrze. Będę czekała na kolejne jej pozycje bo jestem szczerze ciekawa dalszego ciągu historii Leny i Adama :)

Moja pierwsza książka , nie mam doświadczenia ale ta książka wciągnęła mnie na dobre ! Bardzo fajnie, płynnie się czyta. Trzyma w napięciu, nie można jej przewidzieć a właśnie o to w tym chodzi :) polecam

Zaskakujący pełen zwrotów akcji i jednocześnie zabawnie napisany romans kryminalny.
Trudno się oderwać od lektury.
Gorąco polecam !

Trudno się oderwać od lektury.
Gorąco polecam !

Książka lekka, pełna napięcia, romansu. napisana przyjaznym językiem. Polecam