Zasługujesz na miłość

Okładka książki Zasługujesz na miłość Sylwia Parol
Okładka książki Zasługujesz na miłość
Sylwia Parol Wydawnictwo: Wydawnictwo ReWizja Cykl: #ebooknawalentynki (tom 3) literatura obyczajowa, romans
#ebooknawalentynki (tom 3)
Wydawnictwo ReWizja
2023-02-15
2023-02-15
9788367520317

Walentynki, krajobrazy go i ona, sama w wynajętym domku. Niespodziewany splot wydarzeń sprawia, że pojawia się i on. Przystojny i krzepki góral, któremu niestraszne żadne przeciwności losu. Czy Ona pozwoli sobie na chwilę zapomnienia? Czy on wyda się odpowiedni, żeby się zapomnieć? O tym w opowiadaniu, ale jedno mogę napisać: to opowiadanie, które wprowadza czytelnika nie tylko w tajniki udanych walentynek i tajniki dobrego, grzanego wina, ale także w piękno kobiecego ciała widzianego oczami mężczyzny. Polecam, naprawdę warto 😊

Calkiem goraca historia.
Idealna na wolny wieczor.

Calkiem goraca historia.
Idealna na wolny wieczor.

Alicja ma za sobą toksyczny związek, teraz czeka Ją batalia rozwodowa. We wszystkim wspiera Ją przyjaciółka Tamara i szesnastoletni syn Sylwester.
Tamara mająć na uwadze kibski stan psychiczna przyjaciółki wysyła ja na wczasy do Zakopanego. Czy górski klimat, piękno przyrody sprawią iż Ala odzyska dawny wigor i wiarę w siebie?
Gdy dziewczyna dojeżdża na miejsce i chce wziąć prysznic okazuje się że w kranie nie ma wody. I tu pojawia się On przystojny hydraulik Maks. Czy Pan złotarączka aby na pewno ma naprawić tylko usterkę? A może ma jeszcze jakieś talenty 😉

Kochani musicie przekonać się sami!

Świetna historia, niezwykle romantyczna, ze znakomitym romansem w tle. Pięknie opisany krajobraz gór. Świetnie dobrane haraktery. I oczywiście ta gama rozmaitych uczuć.
Opowiadanie świetnie się czyta już od pierwszych stron wciąga i nie pozwala się oderwać od lektury. Historia ta momentami mocno chwyta za serce, ale tak samo mocno napawa nadzieją. A niezwykle przystojny, czuły i opiekuńczy Maks stał się moim ulubieńcem. A wisienką na torcie jest jego góralskie pochodzenie ❤️

Gdy dziewczyna dojeżdża na miejsce i chce wziąć...

Historia bardzo dobrze napisana, lekka i przyjemna. Miałam wrażenie, że to nie jest powiedziane ostatnie słowo co do tej fabuły 😉

Co mnie urzekło w tym opowiadaniu? Połączenie wiedzy i zainteresowania z treścią romansu. Lubię takie ciekawostki w powieściach.

Drugą rzeczą jest opis i ukazanie piękna kobiecego ciała. Tak to zdecydowanie coś co uwielbiam, opis osób, niezależnie czy to kobieta czy mężczyzna, ale słowa jakimi posługuje się autorka, oczarowały mnie.

Opowiadanie z fajnym i mocnym przesłaniem, które powinna wbić sobie każda kobieta do głowy.

"wszystkie jesteśmy piękne, spójrzmy na siebie w lustrze i zobaczmy jakie potrafimy być zmysłowe"
M. MARTINEZ

Gratuluję, naprawdę bardzo dobrze się czytało i z miłą chęcią czekam na więcej.

Polecam serdecznie opowiadanie, jest warte uwagi i czasu by zagłębić się w zmysłowości, jaką niesie ze sobą ciało pozytywność ❤️

‼️RECENZJA‼️

Kochani dzisiaj przychodzę z krótką recenzją opowiadania z cyklu #ebooknawalentynki od Wydawnictwa Rewizja.

„Zasługujesz na miłość” od Sylwii Parol jest obłędną historią, w której totalnie się zakochałam 🥰.

Zapytanie dlaczego 🤔🤭?

Bo główna bohaterka tak bardzo mi przypomina samą siebie 🥹🥹.

Alicja kobieta, która nie miała łatwego związku. Jej mąż, z którym próbuje się rozwieść zniszczył kobietę psychicznie i przez to nie widzi swojego piękna i kobiecości.

Wypad w góry w walentynki to chyba idealny sposób, aby pobyć w samotności i zrelaksować się troszkę💙😊. Gdy na miejscu okazuje się, że brakuje wody w rurach do akcji wkracza przystojny i dobrze zbudowany góral Maksymilian 💪.

Szczerze też, by mi zmiękły kolana na widok takiego faceta 😜🤩.

Ale kochani to opowiadanie to niejakiś tam romans to pokazanie, że są faceci, którzy widzą w kobietach to coś, ten błysk i seksapil, o którym my kobiety zapominamy 🥺.

Ja jeszcze nie spotkałam takiego faceta, który, by zmienił moje postrzeganie o samej sobie. Bo widzicie to są lata, kiedy kobieta po toksycznym związku musi wrócić na odpowiednie tory. I tutaj właśnie Maksymilian pokazał i wyjaśnił Alicji jak on ją postrzega.

Czy im się uda?
Czy będą razem?

Ach na to przyjdzie pora, bo jestem święcie przekonana, że autorka nie zostawi nas w takim momencie i jakaś boska książka z tego powstanie ❤️🥰🥰.

Kochani serdecznie i całego serducha polecam wam opowiadanie, po którym uśmiech zagościł na waszej twarzy oraz inaczej spojrzycie na siebie.

@wydawnictworewizja
@sylwiaparolart

#recenzja #wydawnictworewizja #sylwiaparol #Zasługujesznamilosc #ebooknawalentynki #czytamlegalnie #legimi #empikgo #ebook #kocham #góry #przyjścia #rozwod #przemocpsychiczna #wiara #nadzieja

‼️RECENZJA‼️

Zapytanie dlaczego 🤔🤭?

Bo główna bohaterka tak bardzo mi przypomina samą siebie 🥹🥹.

Alicja kobieta, która nie miała łatwego związku. Jej mąż, z którym...

• 2023r.
  • Brak
  • Fajna

Dodaj cytat z książki Zasługujesz na miłość