Zaułek Spełnionych Marzeń

Okładka książki Zaułek Spełnionych Marzeń Elżbieta Stępień
Okładka książki Zaułek Spełnionych Marzeń
Elżbieta Stępień Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Białe Pióro Cykl: Czego nie wiesz o Aniołach (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Czego nie wiesz o Aniołach (tom 3)
Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
2022-11-01
2022-11-01
miłość romans anioły sensacja zazdrość

Jest to książka, która daje nadzieję, że tam nad nami ktoś na górze czuwa i każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, który gdy trzeba podstawi nogę, albo ukryje nam klucz. Historia przedstawiona w książce pierwszym momencie budzi nadzieję, wydaje się piękna, ale później pokazuje jak pieniądz potrafi zniszczyć człowieka, ale też pokazuje, że zawsze mamy wybór. Takich książek powinno być więcej. Polecam i po więcej zapraszam na moją stronę:

Pieniądz rządzi światem. Po lekturze książki nasuwa się samo pytanie czy jest on w życiu najważniejszy? Świat pędzi do przodu, a my razem z nim. Dążąc do kariery, prestiżu i komfortu niejednokrotnie gubimy w tym pędzie siebie i swoje wartości. Mamona tak nas wabi że dla niej jesteśmy w stanie zrobić sporo. Główny bohater powieści Szymon swoją pracę zaczyna od doręczania pizzy i podoczas jednego zamówienia poznaje Gosię i jej koleżankę Gabi. Tą druga jest rozpieszczoną i rozkapryszoną córką bogatego ojca, dostaje wszystko co tylko chce. A czego nie może dostać to w jej myśleniu jest tylko kwestią czasu gdy to zdobędzie. Tylko że ludzie to nie rzeczy które można "mieć".
Gabi zagina parol na dostawcę pizzy, umyśla sobie że go zdobędzie i obmyśla doskonały plan. Dzięki pomocy ojca zatrudnia chłopaka i bierze pod swoje skrzydła. W dość krótkim czasie Szymon zostaje menadżerem i prawą ręką szefa.
Po drodze jednak zatraca siebie i swoje wartości, pod wpływem Gabi traci kontakt z najbliższymi. Ponowne spotkanie z Gosią uświadamia mu że to właśnie ta kobieta jest dla niego a dla Gabi jest tylko zabawką, która gdy się znudzi można ją rzucić w kąt. Niestety Gabi planuje zemstę i nie kończy się to dobrze...
Szymon już jako singiel otwiera restaurację w której spełniają się marzenia. Jej obsada i klienci to osoby które wspólnie tworzą niepowtarzalny klimat lokal z duszą, a nad nimi wszystkimi czuwa Anioł, który w razie potrzeby potrafi " podstawić nogę" by uchronić przed popełnieniem błędu.
Czy historia Szymona i Gosi skończy się dobrze? Czy mężczyzna odnajdzie właściwą drogę w życiu i je na nowo poukłada? Przede wszystkim nasuwa się pytanie: czy dostanie drugą szansę od losu by znowu być szczęśliwym? Przeczytajcie sami, polecam z całego serca! Dla mnie ta powieść to strzał w dziesiątkę!

W trzeciej części cyklu opieką anielską ma być otoczony Szymon, młody człowiek z mocno pokręconym życiorysem. Tym razem Anioł do zadań specjalnych nie wystarczy, do pomocy potrzebuje ludzi z anielską duszą.

★Załamanego Szymona poznajemy przy łóżku szpitalnym, na którym leży jego żona Małgorzata mocno poturbowana przez ludzi z którymi zadarł. Następnie autorka cofa nas w przeszłość i oglądamy świat oczami pogubionego młodego człowieka, wciągniętego w świat szybkiej mamony, który żyje pod dyktando Gabi i jej ojca. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się Małgorzata, rodzi się między nimi uczucie, pobierają się, a Szymon staje przed koniecznością spróbuje zerwania z dotychczasowym życiem. Za błędy młodości musi ponieść karę, trafia do więzienia w przekonaniu że jego żona zginęła. Po więziennej odsiadce otwiera pizzerię, która stopniowo zamienia się w restaurację o nazwie "Zaułek Spełnionych Marzeń". Wraz z anielską załogą spełniają marzenia wielu osób i nagle okazuje się, że Gosia żyje. Choć dowiaduje się o tym w tragicznych okolicznościach, to nie traci nadziei na wspólną przyszłość.
W trakcie czytania tej opowieści zadajemy sobie wiele pytań, zwłaszcza to:
Czy Szymonowi uda się spełnić największe marzenie?

Książkę warto przeczytać ze względu na ciekawych bohaterów i wciągającą akcję, w której wątek anielski ma spore znaczenie. Zarazem to książka z przesłaniem. Autorka uświadamia nam, że zawsze jest dobry czas na to, aby się zmienić i warto to zrobić bez względu na cenę jaką przyjdzie nam zapłacić. Trzecia część serii o aniołach zaskoczyła mnie fabułą, jakże odmienną od tych z dwóch poprzednich tomów. To połączenie powieści obyczajowej i psychologicznej, kryminału z wątkiem miłosnym i horroru z odcieniem fantasy.
Książkę polecam.

"Bo miłość jest siłą, która wszystko odmienia"

Była to książka która dwa razy mnie uświadomiła. Po raz pierwszy dotyczyło to faktu jak bardzo sytuacja bytowa człowieka- to w jakim jest miejscu w swoim życiu- wpływa na to w jakim stopniu jest podatny na bogactwa, dużą kasę oraz ogromne wpływy. Chyba im mniej wpływów i pieniędzy, tym wyższa podatność na te czynniki.
Drugi raz pokazywał jak wielką siłą potrafi być miłość oraz wiara w drugiego człowieka. Bez tych rzeczy Główny bohater Szymon nie doświadczyłby, aż tak spektakularnej zmiany i to na lepsze, dużo lepsze. Dzięki temu, że mógłby z miłości do swojej żony Gosi zrobić wszystko, przekonał się, co tak naprawdę daje bycie dobrą osobą. Taką, która nie jest obojętna na krzywdę i smutek bliźniego. Pomagając innym Szymon stał się osobą nie do poznania w sensie osobowościowym. Zobaczył, że warto czynić dobro, bo ono powraca że zdwojoną siłą. Inni ludzie też są potrzebni, aby miał w nas kto wierzyć, że się uda to, co sobie zaplanujemy. Kompletna przemiana z gangstera w człowieka o wielkim sercu. Spory udział miał w tym też Anioł Stróż, o którym nie można zapominać. Wprowadzał on trochę humoru w tę poważną tematykę. Zachwyciłam się tą książką i wszystko było zrozumiałe pomimo nie przeczytania wcześniejszych części.
Szalenie polecam! Zwłaszcza osobom, które są na rozdrożu życiowym i nie wiedzą czy warto ryzykować coś nowego. Zgodnie z duchem całej książki- trzeba spełniać marzenia! 😊🥰

"Bo miłość jest siłą, która wszystko odmienia"

Drugi...

Przeszłości nie da się już zmienić. Nie można cofnąć decyzji, które się podjęło. Jedynie korygując błędy, które się za nami ciągną możemy stworzyć lepszą teraźniejszość i z nadzieją patrzeć w przyszłość.
Pewnego dnia Szymon zawozi pizzę do domu Gabi córki właściciela pizzerii. Dziewczyna upokarza go na oczach swoich gości i oczywiście za dostarczony towar nie płaci. Chłopak opuszcza dom ale wybiega za nim piękna dziewczyna, która płaci mu za swoją pizzę - to Gosia. Niestety oboje podpadają Gabi, która postanawia się na nich zemścić. Po paru latach Szymon pracuje w firmie Witolda ojca Gabi oraz tworzy z nią dosyć nietypowy związek zgodnie z przysłowiem „co wolno wojewodzie to nie tobie ..." Ona go osacza, dusi swoją osobą, każde mu robić to co ona chce, jest jak marionetka. Z drugiej strony Szymon, mimo że zdaje sobie z tego sprawę to nic z tym nie robi, bo ważne są pieniądze i wygodne życie. Nie może również zapomnieć o Gosi. Ale Gabi też o niej pamięta. Znudził jej się Szymon, bo już ma nowego „narzeczonego” więc przyszedł czas zemsty na obojgu.
To przeszłość, którą w szpitalnej sali ogląda Anioł. Wie, że może tylko obserwować to co działo się w życiu Szymona i Gosi, nie może ingerować w wydarzenia, zmieniać ich. To jego nowe zadanie ma pomóc temu o to mężczyźnie, na nowo uwierzyć w miłość a przede wszystkim odzyskać zaufanie żony. To będzie bardzo trudne zadanie, ale Anioł jak to Anioł ma swoje sposoby.
Szymon wyszedł z więzienia. Stara się ułożyć swoje życie na nowo. Stworzył niezwykłe miejsce, które najpierw pizzę serwowało, ale z czasem to klienci menu ułożyli. Z dnia na dzień coraz więcej osób odwiedzało „Zaułek Spełnionych Marzeń”, bo tutaj naprawdę spełniały się marzenia i nikt nie był samotny. W Szymonie obudziło się dobro, które na wiele lat zasnęło, bo przysłoniło je zło. Czy to jednak wystarczy aby Gosia wróciła i ponowie mu zaufała, A może Anioł znowu coś ciekawego wymyśli, któż to wie.
Kolejna część przygód Anioła „co nogę lubi podstawiać' pełna wzruszeń, łez, miłości ale również zdrady, zemsty i gniewu. Tym razem bohaterem jest mężczyzna, który zaczynał jako dostawca pizzy a skończył na fotelu managera w firmie. Tylko, że to wszystko fikcją było i niestety źle się skończyło. Zdradził jedną kobietę – bardzo niebezpieczną i mściwą a poślubił kobietę, którą kochał. Zeznawał przeciwko szefowi, tego się nie wybacza za to ponosi się karę.
Czy Aniołowi uda się poskładać w jedną całość potrzaskane życie Gosi i Szymona? Przeczytajcie sami. Ja POLECAM!!!
Czytania czas dziękuje za udział w Book Tourze.

Tym razem wraz z aniołem stróżem - potykaczem obserwujemy pogmatwaną historię miłosną Szymona i Małgosi.

Kto czytał poprzednią część ten pamięta, że nasz anioł lubi podstawić nogę. Tym sposobem ochronił Szymona przed wypadkiem. Spotykamy mężczyznę ponownie przy łóżku szpitalnym Gosi. Nie wiadomo czy jego ukochana przeżyje, jest w ciężkim stanie, a wszystko z jego winy.

To właściwie opowieść o trójkącie miłosnym. Jest on, ona i Gabi. Wyjątkowo zawzięta i mściwa kreatura. Kojarzy mi się z antybohaterkami Eli Downarowicz. Na szczęście nie spotkałam kogoś takiego w realnym życiu.

Zagięła parol na Szymona już kiedy pracował jako szeregowy dostarczyciel pizzy u jej ojca. Chciała zrobić mu na złość gdy odrzucił jej awanse. Wtedy weszła między nich Gosia ze swoim dobrym sercem, co zezłościło jej koleżankę. Za to "upokorzenie" będzie brać odwet na obojgu, bo coś poszło nie po jej myśli. Ktoś śmiał się jej sprzeciwić.

Znajomy Szymona z pracy skusił go wizją dodatkowego zarobku za przewożenie czegoś extra z pizzą i tak chłopak wpadł po same uszy w bagno. Łatwo było wejść do świata, rządzonego przez ojca Gabi, lecz jak się z niego wyplątać?

Pełna recenzja na blogu: https://m-czas.blogspot.com/2023/09/elzbieta-stepien-zauek-spenionych-marzen.html

To...

Kolejna części serii o aniołach, zupełnie inna, niepowtarzalna, zaskakująca. Szymon to młody chłopak, który na swojej drodze spotyka nieodpowiednich ludzi. Duże pieniądze, luksus i bogactwo potrafią zmienić człowieka. Chłopak zostaje wystawiony na ogromną próbę. Książka opowiada o ogromnych nieszczęściu, cierpieniu, manipulacji, ale także sile miłości, wybaczaniu i przyznaniu się do błędów oraz chęci poprawy. W książce pojawiają się wątki kryminalne, które napędzają całą fabułę. Jednak opiekuńcze skrzydła Anioła działają cuda. Spełnione marzenia dają siłę i nadzieję bohaterom. Książka jest dopracowana w każdym szczególe, zawiera wiele ważnych i ciekawych tematów, czyta się bardzo szybko i kobicuje bohaterom w drodze do szczęścia i miłości. Polecam

Ktoś nad nami czuwa. Kieruje na odpowiednie tory, przytula, gdy nie widzimy wyjścia z sytuacji. Szepta motywujące słowa do działania, wspiera, gdy tego oczekujemy. Nie zawsze jednak to dostrzegamy, tych małych gestów, lekkich muśnięć o ramię. Nie słyszymy wypowiadających zdań, które ostrzegają przed niebezpieczeństwem. Mrok zaczyna zbierać żniwo, zamykać na promienie słońca, które usilnie próbują przebić się przez barierę. Na pewien czas mrok zwycięża, zaczyna chełpić się swym zwycięstwem. Dobro jednak bywa cierpliwe, potrafi nieraz przeczekać uśpione przez wiele lat. Gdy na horyzoncie pojawi się choć najmniejsza dziura, przez którą się przeciśnie, będzie w stanie rozproszyć mrok, który zamknął szczelnie dostęp do umysłu i serca.
Zawsze jest dobry czas, by się zmienić. Przewartościować życie, skoczyć na głęboką wodę, zrezygnować z rzeczy i osób, które zawsze ciągnęły w dół, niż podnosiły z rozmaitych problemów. Trzeba tylko znaleźć tego anioła, czy w samym sobie, czy w osobie, która wyciągnie do nas pomocną dłoń.
Dajcie się potrwać tej niesamowitej, budującej i mądrej powieści. Pokaże cienie i blaski ludzkich emocji, to, jak usilne dążenie do zmiany sytuacji materialnej może wpędzić człowieka na drogę prawa, że w każdym tkwi cząstka dobra, tylko trzeba jej pozwolić dojść do głosu, by mrok nigdy nie mógł zatriumfować, o tym, jak łatwo zbłądzić we mgle, gdy słońce zostanie przysłonięte przez czarne chmury, to, że zło otrzyma swą sprawiedliwość prędzej czy później, a to, co piękne i szlachetne zacznie być wreszcie doceniane. I to, żeby się nie zamykać na słowa innych, warto mieć swoje zdanie, jednak czasami można nadstawić ucho i usłyszeć o tym, czego nie warto robić, by nie popełnić najgorszego błędu, który zaważy na naszej przyszłości.

Ta historia jest inna od poprzednich z serii o aniołach, nie jest lekka i sielankowa a wręcz powiedziałabym, że to niezły kryminał z wątkiem psychologicznym. Mamy tu złe i dobre postaci, jedne lubimy inne nienawidzimy ale każda z nich wnosi coś do tej historii, każda z nich ma w niej swoje miejsce i swój czas.

"Zaułek Spełnionych Marzeń" to historia o tym, jak łatwo jest zbłądzić i porzucić własne ideały dla "lepszego" i łatwiejszego życia. To opowieść o powrocie do dawno zapomnianych wartości, o potędze miłości i prawdziwej przyjaźni. To w końcu historia o zwycięstwie dobra ze złem, bo czyż w opowieści o aniele może być inaczej ? Jednak jak pisałam wcześniej nie jest to sielsko anielskie bajania a nasz anioł stróż będzie miał co robić, ale o tym musicie przeczytać sami.

"Zaułek Spełnionych Marzeń" to historia o tym, jak łatwo...

„Zaułek Spełnionych Marzeń” Elżbieta Stępień

RECENZJA PATRONACKA

Jak napisać o książce, która tak bardzo poszarpała serce? Jak napisać o książce, która, tak długo oczekiwana przyniosła mądrość i szczęście? Jak napisać o książce, która stała się zaskoczeniem?

Te pytania mogłabym mnożyć. Muszę jednak poszukać odpowiedzi.

Poprzednie części cyklu „Czego nie wiesz o Aniołach” czyli „Śladami przeznaczenia” i „Po prostu bądź” pozwalały mi mieć jakieś wyobrażenia o „Zaułku Spełnionych Marzeń”. Pozwalały myśleć, że mniej więcej wiem, czego się mogę spodziewać. O ludzka naiwności…

„Zaułek Spełnionych Marzeń”, to książka jakiej się nie spodziewałam.

Młodość. Jakże to piękny wiek. Wiek marzeń i ideałów. Co jednak, kiedy na naszej drodze pojawi się zło? Co kiedy go nie rozpoznamy? Co kiedy pozwolimy, aby opanowało nasze życie i stało się towarzyszem wszystkich dni? Co kiedy pieniądz i żądza bogactwa opanują nasze serce i duszę? Co wtedy? Co pozostanie z tego, co wynieśliśmy z rodzinnego domu? Co z ideałami? Prawdą? Co z całym naszym życiem?

Na to pytanie mógłby Ci odpowiedzieć Szymon, bohater „Zaułku Spełnionych Marzeń”. Poznał, co to brak pieniędzy i studia łączone z pracą. Poznał, co to praca i kilka groszy za nią. Jednak w pewnym momencie…

„Anioł spędził z Szymonem już sporo czasu. Obserwował jak z każdym dniem gęstnieje wokół niego mrok. Nie rozpoznawał w młodym i ambitnym mężczyźnie chłopaka, którego poznał. Niezauważalnie krok po kroku Szymon się zmieniał. Ktoś mógłby pomyśleć, że wydoroślał, stał się bardziej męski, ale Anioł widział, jak gubi gdzieś swoją wrażliwość i dobroć.”

Jak łatwo zejść z raz utartej drogi. Jak łatwo zasmakować łatwych, nie zawsze „czystych” pieniędzy. Jak łatwo poczuć ich „moc”. Jak szybko z biednego absolwenta uczelni stać się człowiekiem z oszałamiającą karierą. Ta cienka, prawie niezauważalna linia….

Bogactwo, łatwe życie, zagraniczne podróże, władza… To wszystko jest „piękne” dopóki życie nie wystawi rachunku. Taki wybór ma jednak swoją cenę. Tę cenę poznajemy po czasie….

Co jednak kiedy „naszą” cenę musi zapłacić ktoś inny? Co kiedy my płacimy, tylko „odsetki”, a główną „sumę” ktoś bliski naszemu sercu? Najważniejsza osoba w życiu? Jak żyć? Jak znaleźć drogę wyjścia? Czy wykorzystać szansę, którą daje nam życie? Czy jednak ulec temu, co łatwe, znane i daje tyle korzyści i władzę? Decyzja, która będzie miała wpływ na całe życie. Decyzja, której skutki będą bolesne. Bolesne? Nie. One nie będą bolesne. One będą straszne. Nieprzewidywalne.

Do czego jest zdolny człowiek, który chce mieć władzę absolutną i rządzić wszystkimi wokół. Do czego jest zdolny człowiek, który innych uważa za swoją własność? A jeżeli to jest kobieta? Ileż zła… Czy są granice zła?

Co kiedy w naszym życiu, zda się takim pięknym wspaniałym, pojawia się ona? Osoba, która zdobywa serce i uzmysławia, że to nasze życie, to jest zła droga? Osoba, która świeci swym światłem dobroci i uczciwości, i pokazuje w jak wielkiej chodzimy ciemności? Czy starczy odwagi, aby zejść ze swojej i wejść na jej drogę życia? Czy cena tego wyboru nie będzie zbyt wysoka? Czy zatęsknisz za tamtym życiem? Czy wytrwasz w świecie Dobra?

Trudne pytania. Zło zawsze jest atrakcyjne. Opakowane w pięknej kobiecie, władzy, pieniądzach. Dobro ciche, spokojne. Czasami mało atrakcyjne, ale jakże niezbędne.

Miałam poszukać odpowiedzi, a ja wciąż mnożę pytania. A może pytania staną się odpowiedzią?

A co z rodziną? Z naszymi najbliższymi, którzy patrzą jak z uczciwego chłopaka „rodzi się” nieuczciwy i zimny człowiek? Jak mają żyć, kiedy ten ukochany syn, wnuk zapomina o nich na długie lata? Jak kochać takiego człowieka? Jak długo czekać na przebudzenie? Czy starczy sił, aby trzymać się nitki Nadziei?

Na szczęście życie nie jest takie okrutne, jak niektórym się zdaje. Daje szansę. I od nas zależy czy wykorzystamy ją czy znowu upadniemy.

Kara. Za każde zło zawsze jest kara. Jeżeli wykorzystasz ten czas, jako szansę dla siebie, wygrasz. Jeżeli zobaczysz swe błędy, wyciągniesz wnioski dla siebie, masz szansę na nowe życie. Masz szansę odzyskać, to co straciłeś.

Ilu ludzi, potrafi naprawić zło wyrządzone innym? Ile osób chce dawać innym Dobro? Ile osób chce swój czas i zdolności poświęcić dla innych?

„Zaułek Spełnionych Marzeń” miejsce, które stało się czymś wyjątkowym. Nasz bohater wiele przeżył. Wiele zrozumiał. Pewnych rzeczy nie mógł naprawić, ale mógł żyć lepiej i piękniej. Chciał żyć tak, jak chciała jego Gosia. Chciał pokazać, że nawet on potrafi się zmienić. I powstało miejsce szczególne.

Jak je znalazł? Przypadkiem. Ale przecież nie ma przypadków. Znalazł budynek, któremu chciał przywrócić dawną świetność. „Ta restauracja przypominała mu jego życie. On też odbudował je z ruin.”

Jeżeli nasze marzenia są dobre i możemy uszczęśliwić innych, możemy mieć wiarę w siłę ich spełnienia. A jeżeli jeszcze mamy wokół siebie ludzi, którzy niby dobre Anioły pójdą za nami choćby w przysłowiowy ogień… Dobro ma ogromną siłę.

A co ze złamanym sercem ukochanej osoby? Jak odzyskać, to co zda się stracone na zawsze? Czy błękitna wstążka zawieszona kilka lat wcześniej na brzozie, może stać się punktem zwrotnym i drogowskazem?

Czy warto walczyć o miłość? Czy jest coś cenniejszego niż miłość? A co jeśli nasze zranienia są tak wielkie, że nie potrafimy zaufać? Czy warto? Moja odpowiedź zawsze jest jednoznaczna, WARTO. Zawsze warto. Życie może pogmatwać ścieżki. Nasze wybory splątać życie w supeł. Jednak zawsze warto walczyć o miłość. Choćby, jak pisze Autorka, trzeba ją było odbudować z popiołów. Zawsze warto.

„-Miłość nie dba o ego. Jest siłą, która cierpliwie czeka – szepnął Anioł do ucha Szymona”.

„Ludzie czasami gubią właściwe ścieżki, a przecież miłość jest światłem, które rozjaśni każdy mrok. Tylko nie można tracić celu w życiu.”

„Bo miłość jest ceną, która zawsze odmienia.”

A gdzie w tym wszystkim był Anioł? Dlaczego o nim nie wspominasz, zapyta mnie jeden czy drugi. Anioł był obecny przez cały czas. Czuwał nad swym podopiecznym i jego…

Poznawał go i cierpiał nad złymi wyborami. Smucił się kiedy widział jaką szedł drogą. Kibicował widząc zmianę i nowy wybór. Otaczał opiekuńczymi skrzydłami, kiedy życie go pokonywało. Nie pozwalał tracić Nadziei. Bez Anioła ciężkie byłoby jego życie…

Myślę, że w tym momencie mogę zakończyć swoje rozważania. Chociaż nie. Jeszcze chwilkę zajmę Ci cierpliwy Czytelniku .

„Zaułek Spełnionych Marzeń” zmusił mnie do wejścia na wysoką górę. Po drodze musiałam pokonać wiele pułapek. Zmierzyć się ze złem, które stało się wyborem bohatera. Droga na szczyt była trudna, bolesna. Poraniła me serce, uczucia. Momentami z sił opadałam, ale się nie poddawałam. Wierzyłam, że jak wejdę na szczyt, wszystko zobaczę z innej perspektywy. Wierzyłam, że zejście z góry, będzie łatwiejsze, ale nie lżejsze. Przeczuwałam, że przeżyję wiele wzruszeń i dobra. Jednak… Jednak nie spodziewałam się, że droga powrotna emocjonalnie będzie tak trudna. Nie spodziewałam się, że tak potarga mym sercem i emocjami. Nie spodziewałam się, tak dużego piękna, wzruszenia i dobra. Nie spodziewałam się, że Autorka ofiaruje nam czytelnikom tak wiele mądrości zawartej w wielu cytatach i rozmyślaniach Anioła. A przecież znałam wcześniejsze części Anioła… Znałam, ale czegoś tak mocnego i pięknego się nie spodziewałam. Ileż ja łez wylałam… To najlepsza część cykle „Czego nie wiesz o Aniołach”.

Czy to już koniec mojego Patronatu trzeciej części Anioła? Ależ nie. To niemożliwe. Kto raz spotkał Anioła chce z nim przebywać całe swoje życie. A może i Ty dzięki tej książce przypomnisz sobie, że masz swojego Anioła Stróża? Swojego Anioła do zadań specjalnych ? Może i Ty zaprzyjaźnisz się ze swoim Aniołem?

Jak dużo wyczytałam z okładki „Zaułku Spełnionych Marzeń”? Kiedy pisałam te słowa treści książki jeszcze nie znałam.

Cytaty, myśli z „Zaułku Spełnionych Marzeń” będą się pojawiały na moim blogu Aleja Marzeń i Słów. A może ktoś jeszcze dołączy do mojej akcji #rokzaniołem

„Zaułek Spełnionych Marzeń” Elżbieta Stępień

RECENZJA PATRONACKA

Te pytania mogłabym mnożyć. Muszę jednak poszukać odpowiedzi.

Poprzednie części cyklu „Czego nie...

• Nowe serie kontynuacja
  • BOOK TOUR 2023