Mr. Wrong Number

Okładka książki Mr. Wrong Number Lynn Painter
Okładka książki Mr. Wrong Number
Lynn Painter Wydawnictwo: Berkley Cykl: Pan Zły Numer (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Pan Zły Numer (tom 1)
Berkley
2022-03-01
2022-03-01

Miła, urocza książka. Na wieczór, przykryć się kocem, pić wino i czytać taki lekki romans. Bez zbędnych i wyolbrzymionych dramatów :)

Potrzebowałam czegoś lekkiego, niezobowiązującego i to dostałam. Taka romantyczna papka dla znudzonych nastolatek (nie obrażając znudzonych nastolatek). Przeczytałam i zapomniałam. Po więcej nie sięgnę.

Historia Olivii i Collina jest całkiem przyjemna. Nie jest to najlepszy romans jaki czytałam w ostatnim czasie, ale całkiem przyzwoity. Trochę za dużo w tym wszystkim było dramy i klasyczny brak komunikacji, ale na plus lekkość w odbiorze, brak poruszania jakichś trudniejszych aspektów. Nie podoba mi się, że kwestia podwójnego (?) numeru nigdy nie została wyjaśniona, jak i ta zmiana Collina, który wcześniej dosłownie wyśmiewał na każdym kroku Olivię i nagle zakochany w niej bez pamięci i nie może bez niej żyć. Z drugiej strony czego się spodziewać po lekkim czytadle na leniwy wieczór.

Bardzo fajna polecam

Bardzo fajna polecam

🩷💛RECENZJA 💛🩷
@lynnpainterbooks
@wydawnictwo.kobiece

Witajcie moliki ,wkroczyliście już w tryb pracy???Ja jeszcze wczoraj miałam wolne,dzieciaki na urodzinach, mąż w pracy a ja przeczytałam 3 książki, jedna po drugiej i nie miałam dość.....Dziś już powrót do pracy🫣

Przez całe życie Olivia miała pecha.W jej życiu nieciekawie się dzieje,traci pracę, potem faceta ,a na samym końcu w pożarze traci mieszkanie.W związku z tym musi zamieszkać ze swoim bratem i jego współlokatorem Colinem,którego krótko mówiąc nie cierpi z wzajemnością.

Ale chyba są dorośli to nie powinni się pozabijać przez te kilka tygodni prawda???

W najgorszym momencie życia Olivia odbiera smsa z nieznanego numeru o treści "...Co masz na sobie...??

Zabawmy filtr zmienia się w codzienność obojga ludzi,którzy o sobie nic nie wiedzą. Ale życie jak i przeznaczenie ma dla nas swoją drogę....

I tak zaczyna się ta błyskotliwa komedia romantyczna....
Boszsze co ja się naśmiałam ,dawno mnie tak nie rozbawiła żadna książka,siedziałam do nocy i czytałam

Liv jest tak komiczna,że obudziłam córkę tak się chichrałam 🫣....urocza,cudowna kobieta, która ma takiego pecha ,ale przy tym stara się jak może....

Colin to facet,który jest finansistą odnoszącym sukcesy,jest przystojny I kpi z Olivii na każdym kroku...

Wszyscy znamy przysłowie od nienawiści do miłości jeden krok????
Czy tak się właśnie stanie z Olivią i Colinem??I co z tym wspólnego ma Panna pomyłka i Pan zły numer??
Tego Dowiecie się jak przeczytacie tę książkę, gwarantuję dobrą zabawę i idealne odstresowanie po ciężkim dniu.

Ja oczywiście przeczytałam najpierw historię brata Olivii ,Jacka ale mimo to,nic nie straciłam, z recenzją historii Jacka i Hallie przybędę jutro, a już dziś zachęcam Was do zapoznania się z Panem zły numer 🥰

🩷💛RECENZJA 💛🩷
@lynnpainterbooks
@wydawnictwo.kobiece

Olivia ma za sobą trudne przeżycia - zwolnienie, zdrada, rozstanie i pożar mieszkania. Na skutek tego prosi o wsparcie brata, będącego współlokatorem kolegi, aby i ją przyjęli pod swój dach, co nie spotkało się z ich radosną reakcją. Wieloletni przyjaciel brata Olivii - Colin był od zawsze solą w jej oku i wrogiem od szkolnych lat.

Jakby tego było mało, dostaje SMSa od jakiegoś nieznajomego z bardzo sprośnymi tekstami,
jednak ich rozmowy zaczynają być dla niej ciekawą odskocznią od codzienności.

Czy Olivia wyjdzie na prostą i w końcu zacznie żyć na nowo? Jak rozwinie się jej znajomość z “Panem Zły Numer” i czy dojdzie do zakopania wojennego toporu między nią, a Colinem?

Wydaje mi się, że w tej książce na prawdę sporo się działo i to nie był taki spokojny romans. Była przyjemna, taka dokładnie w stylu Lynn. Na pewno szkoda że nie był bardziej rozwinięty wątek pracy Olivii jako „Mamy z Nebraski”, bo było to mega interesujące (chyba nawet najciekawszy poboczny wątek). Chętnie poczytałabym więcej jej wpisów i artykułów w tej roli.

Nie był to zero jedynkowy romans, bo faktycznie wokół głównej bohaterki pojawia się nie jeden facet i mimo że zakończenie było do przewidzenia (jak w większości książek tego gatunku) to było to fajne. Nadal jednak uważam, że Lynn góruje w historiach młodzieżowych niż tych z dorosłymi bohaterami.

Jakby tego było mało, dostaje SMSa od...

Ogólnie bardzo by mi się podobało, gdyby nie matka Olivie, jak jeszcze rozumiem, że jej rodzeństwo może jej dokuczać tak nie mogłam przejść nad tym jak matka traktuje Olivie (powiewało toksycznością). Sam pomysł na fabule bardzo fajny ale chyba „Lepiej niż w filmach” podobało mi się bardziej.

chyba spodziewałam się czegoś innego po przeczytaniu Lepiej niż w filmach i Love wager, więc może jestem nieobiektywna. Tyle motywów w jednej książce dawno nie widziałam, główna bohaterka Olivia może i jest urocza, ale mi osobiście roztrzepane i pierdołowate bohaterki nie przypadają do gustu. No i Colin, który zmienia nagle zdanie o niej o 180 stopni gdy dowiaduje się jakie są jej ulubione pozycje łóżkowe?? Sorry, ale takie płytkie akcje chyba nie dla mnie. Żałuję, że kupiłam tą książkę, bo teraz będę musiała na nią patrzeć na półce, jeśli nie uda mi się jej nikomu oddać.

Przeczytałam ją dokładnie 15 dni temu. Nie pamiętaj z niej już dzisiaj wiele. Nie wiem, może za dużo czytam.. Prawdą jest również, że dłużyła mi się, nie byłam ciekawa żadnych perypetii, które same w sobie też jakieś ciekawe czy zabawne nie były. Według mnie nie ma w tej pozycji niczego godnego polecenia.

Ech... czytam powieść po raz drugi i znowu zachwycam się poczuciem humoru autorki i jej lekkim piórem <3. Tyle ważnej literatury przeczytałam w życiu (również z zachwytem),ale dzisiaj jestem wdzięczna za to, że czytając mogę po prostu dobrze się bawić.

• Romans

Dodaj cytat z książki Mr. Wrong Number