Dyskusje o książce Nadepnęłam na węża

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Kobiety: własnym głosem. 8 książek na Dzień Kobiet
Gdyby jacqueline miała na imię ideologia, to bym powiedziała, że ma kolor ładny. Gdyby jednak nie miała tak na imię, to właściwie niczego by to nie zmieniło.
7 tyg. temu
Nie tylko Murakami
Hmm, moim zdaniem absolutnie na tłumaczenie zasługuje Keiichiro Hirano i jego "Pogrzeb" (Soushiki) - 4-tomowa rzecz o Chopinie, George Sand, i innych. Ale bardzo dobrze napisana. Tetralogia Yukio Mishimy, "Płodne morze" (Houjou no umi) też powinna w końcu kiedyś zostać przetłumaczona. No, i czołowe pozycje z literatury klasycznej - "Genji monogatari", "Heike...
7 lata temu
Wymienię / sprzedam [kwiecień 2016]
Wymienię:  Wybrana o zmroku  Zabrana o zmierzchu  Paladyn. Proroctwo  U martwych w Dallas  Martwy jak zimny trup  Endgame. Wezwanie  Szeptem  CR7. Maszyna
Wymienię/sprzedam (grudzień 2015)
Wymienię/sprzedam, jestem otwarta na propozycje :)  Zmierzch  Księżyc w nowiu  Zaćmienie (w okładkach filmowych)  Księga wiedzy czarodziejskiej. Przewodnik po zaczarowanym świecie Harry'ego Pottera  Harry Potter i Filozofia. Przewodnik po Hogwarcie dla Mugoli
Wymienię/sprzedam (październik 2015)
Sprzedam ew. wymienię  Legenda. Rebeliant  Legenda. Patriota  Legenda. Wybraniec  Kwiat paproci  Na psa urok  Czerwone jak krew  Zatopione Miasta  Zgon
Pokazuje 6 z 9
Zobacz kolejne