Elektryzujące gry logiczne

Okładka książki Elektryzujące gry logiczne Beatrice Tinarelli
Okładka książki Elektryzujące gry logiczne
Beatrice Tinarelli Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
20 str. 20 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Wydawnictwo Adamada
2021-10-22
2021-10-22
20 min.
Matematyka Logiczne myślenie Gry

Nie wiesz, co kupić na prezent? (albo bez okazji)
Zależy Ci na czymś niebanalnym, innym niż do tej pory?

Wiem, wiem. Te powyższe slogany brzmią jak hasła z podrzędnej reklamy. Ale co ja mam poradzić na to, że "Elektryzujące gry..." takie właśnie są?

Już po książce "Moje pierwsze memo. Zwierzęta" pokochałam Adamadę (wydawnictwo) za oko do książek z prostym pomysłem, na który nikt wcześniej nie wpadł.

Bo przecież książka, w której jest 8 gier (łatwych i mniej łatwych, tradycyjnych i nowatorskich),która zawiera wszystkie pionki, żetony i znaczniki do nich (a nawet kostkę!) to pomysł zasługujący na złoto!

Pomyślcie: nudnawa impreza rodzinna i marudne dzieci. Pyk! Wyjmujesz książkę i nuda pryska
Urodzinki. Dziecko nie lubi czytać, a Ty chcesz mu pokazać że książka to nie tylko opowieści. Zadanie wykonane!
Albo po prostu - brakuje Ci jakiejś skompilowanej planszy na kilka rozgrywek, bo pudełka z grami już się nie mieszczą na półce? Mówisz, masz! Cieniutka kartonówka wypełniona dobrem

Jaram się. Nie da się inaczej
Sprawdźcie sami :)

Nie wiesz, co kupić na prezent? (albo bez okazji)
Zależy Ci na czymś niebanalnym, innym niż do tej pory?

Świetne rozwiązanie dla miłośników gier logicznych. 8 gier łączących w sobie trening umiejętności matematycznych, planowania i myślenia strategicznego, a to wszystko w formie dużej i solidnej książki, która oprócz wspaniale zilustrowanych plansz z dokładnymi instrukcjami zawiera również żetony, pionki, a nawet... kostkę do gry. Pewnie zastanawiacie się, jak to możliwe. Ja sekretu nie zdradzę, ale "Elektryzujące gry logiczne" gorąco polecam! ;)

Dodaj cytat z książki Elektryzujące gry logiczne