Mędrcy Syjonu - Nowe Otwarcie

Wyciągać wnioski

Prawda prawda prawda
Czytać czytać czytać
Wyciągać wnioski

Poważna w treści ale jak to zwykle bywa w tematyce żydowskiej i merytorycznej krytyki starozakonnych przemilczana

Patlewicza można brać w ciemno - świetny, dociekliwy autor, który znajduje masy nieznanych ciekawostek. I tu nie jest inaczej.

Każdy Polak a tym bardziej Poliniak powinien sięgnąć po tę książkę. "Naród Wybrany" przedstawia metody a raczej pełną strategię na walkę z krytyką (zwaną "antysemityzmem") skierowaną w ich stronę oraz państwa Izrael. Na czym polega ta walka? W dużym skrócie:

-cenzura, donosicielstwo, pranie mózgu, ostracyzm, penalizacja

To będzie powolny proces, ale Żydzi są zdeterminowani aby osiągnąć swój cel. Niech przykładem będzie zaangażowanie Żydów w kształtowanie polityki emigracyjnej USA. Zerwanie emigracyjnego łańcucha trwało od mniej więcej 1881 do 1965. Lata nacisków i lobbowania zrobiły swoje.

Na koniec cytat znaleziony w książce:

"Nie może być przypadkiem, że antagonizm skierowany przeciwko Żydom bez trudu odnaleźć można niemal wszędzie na świecie, gdzie Żydzi zetknęli się z nie-Żydami. Wobec faktu, że Żydzi byli wspólnym mianownikiem każdej z tych sytuacji, wydaje się prawdopodobne, że przyczyn tego zjawiska należy szukać w nich, a nie w przeróżnych niepowiązanych ze sobą grupach ludzi, które odczuwały ten antagonizm." - profesor filozofii Jesse H. Holmes

-cenzura, donosicielstwo, pranie mózgu, ostracyzm, penalizacja

To będzie powolny proces, ale Żydzi są...

Przerażająca książka. Miejmy nadzieję, że to omówinie trafi do wielu czytelników i otworzy im oczy na plany wiadomej nacji.

• Cywilizacja: Współczesny świat - zagrożenia
  • Ewentualnie do kupienia