OMG! Mój kumpel z gry online okazał się moim potwornym szefem!!!

Okładka książki OMG! Mój kumpel z gry online okazał się moim potwornym szefem!!! Nmura
Nmura Wydawnictwo: Studio JG Cykl: OMG! Mój kumpel z gry online okazał się moim potwornym szefem!!! (tom 1) Seria: Boys Love (Studio JG) komiksy
komiksy
OMG! Mój kumpel z gry online okazał się moim potwornym szefem!!! (tom 1)
Boys Love (Studio JG)
Online game nakama to sashi off shitara shokuba no onijoushi ga kita
Studio JG
2022-03-31
2022-03-31
Dominika Bieńkowska
komedia romans boys love shounen-ai manga

Szybka lektura, ciekawa fabuła. Postaci super przedstawione

Szybka lektura, ciekawa fabuła. Postaci super przedstawione

wciągnęła mnie tak bardzo że przeczytałam ja jednym razem, mega polecam i chyba muszę sięgnąć po 2 tom

Wciąga od samego początku aż do końca

Wciąga od samego początku aż do końca

Co za fluffowa historia! Jak przyjemnie spędziłam czas przy tej mandze.

Niby boys love, jednak nie było aż tak dużo o samej relacji romantycznej, co o dziwo mi nie przeszkadzało. Dynamika (oraz charakter) wszystkich postaci była świetna - uwielbiałam ich interakcje. Świetnie mi się odkrywało, jak znajomości internetowe z gry zaczynają odbijać się w prawdziwym życiu i doprowadzają do różnych niedopowiedzeń, które tworzyły dobrą komedię. Nie dość, że było mnóstwo zabawnych momentów, to nie zabrakło też tych uroczych.

Przyczepiłabym się do końcówki, która była jednym wielkim urwaniem akcji - potrzebuję chociażby jeszcze jednego rozdziału, żeby mieć wszystko jasne. Niemniej jednak bardzo mi się ta historia podobała i znakomicie się bawiłam.

Co za fluffowa historia! Jak przyjemnie spędziłam czas przy tej mandze.

Szybko się czytało manga była przeurocza i ciekawa ale są dwa minusy. Pierwszym z nich jest nadużywanie "młodzieżowych" słów co momentami sprawiało, że musiałem na chwilę zamknąć komiks i przejść się po pokoju. Drugim minusem jest słabe zakończenie które wygląda tak jakby ktoś po prostu nie miał pomysłu jak to zakończyć. Mimo to manga naprawdę mi się podobała i każdemu ją polecam.

Bardzo mi się podobała, chociaż było mało wątku o związku. Jednak było wiele uroczych momentów

Okej, ja chyba mam ostatnio szczęście do bl, bo to była kolejna przeurocza i zabawna historia. Szkoda tylko, że skończyła się w najlepszym momencie.

1931

Dużo o graniu, mało o związku raczej cały tom to czajenie się.

Dużo o graniu, mało o związku raczej cały tom to czajenie się.

• Manga
  • Mangi
  • Boys Love

Dodaj cytat z książki OMG! Mój kumpel z gry online okazał się moim potwornym szefem!!!