Niezwykła nauka. Ukryty świat

2021-04-14
2021-04-14
Patrycja Zarawska
nauka popularnonaukowe dla dzieci

"W jaki sposób wpływają na nas pewne niewidoczne rzeczy - jak maleńkie drobiny oddziałują na nasze wielkie życie."

Rewelacyjnie przygotowana książka dla młodego odbiorcy, w pełni dostosowana stylem narracji i wyborem poruszanych wcale niełatwych zagadnień naukowych. Z pewnością zainteresuje początkujących pasjonatów nauki, chociaż mam wrażenie, że bardziej zaawansowana w zdobycze nauki młodzież również chętnie się w nią zagłębi. Czysta przyjemność poznawania, wypełniona po brzegi ciekawymi informacjami z otaczającego nas świata, w którym wiele dzieje się, choć nie możemy tego dostrzec oczami, oraz wszechobecnym kapitalnym poczuciem humoru. Nie ma opcji, aby przy tak zabawnie podanej wiedzy, nie dać się wciągnąć, wręcz nie przyssać się do książki.

Więcej na: https://bookendorfina.blogspot.com/2021/07/niezwyka-nauka-ukryty-swiat.html

• Złota Lista 10+
  • Do biblioteki