I Married A Naga

Okładka książki I Married A Naga Regine Abel
Okładka książki I Married A Naga
Regine Abel Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Prime Mating Agency (tom 2) fantasy, science fiction
Prime Mating Agency (tom 2)
I Married A Naga
Kindle Edition
2021-09-04
2021-09-04
obcy małżeństwo romans

2056

Jest to druga książka z serii Prime Mating Agency i absolutnie ją uwielbiam. Mam nadzieję, że Pani Regine stworzy jeszcze wiele tak wspaniałych historii do tej serii. Postacie są silne, lojalne, opiekuńcze i świetnie napisane. Budowanie świata jest fantastyczne, jako czytelnik wciągasz się w historię i tracisz poczucie czasu.
Serena Bell to ludzka kobieta, która jest łowczynią. Poluje, aby chronić inne gatunki przed wyginięciem. Dołączyła do polowania na nieznanej planecie Trangor . Zaproszenia Łowcy z UPO (Organizacja Zjednoczonych Planet) pomagają ograniczyć Flayery gatunek, który zagraża wielu innym formom życia na tej planecie. Tam Serena łamie jedną z zasad, którą muszą przestrzegać Łowcy, wkracza na teren Ordosjan, aby uratować jedno z miejscowych dzieci i ich matkę. Całe jej życie zmienia się w mgnieniu oka. Szaro Kot jest Wielkim Łowcą w swojej wiosce i Wojownikiem Kradha na tej planecie. Jego gatunek jest podobny do Naga(węży) i są Strażnikami swojej planety. Kiedy po raz pierwszy widzi Serenę, jest urzeczony jej ludzkim wyglądem i jest pod wrażeniem jej umiejętnościami łowieckimi. Kiedy dowie się, co zrobiła, by uratować 2 członków jego rodziny, zrobi wszystko by przeżyła na jego planecie. Właściwie bardziej niż przeżyć, chce by zakochała się w nim, została z nim na zawsze, pokochała jego planetę i została Strażnikiem już nie na jego, ale na ich planecie. Relacja jest początkowo trochę trudna ze względu na tak wiele różnic kulturowych, ale są wobec siebie otwarci i szczerzy. Poświęcają czas, aby naprawdę się poznać, to piękna historia! Cudownie narysowane postacie, pełna pasji historia miłosna z odpowiednią ilością akcji. Sprawi, że nie będziesz chciał przestać czytać. Czekam na kolejne książki z tej serii.

Serena Bell to ludzka kobieta, która jest...

• Przeczytane po angielsku
  • 🔥Erotyka