Green-Eyed Vipers

Okładka książki Green-Eyed Vipers Brian McClellan
Okładka książki Green-Eyed Vipers
Brian McClellan Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Trylogia Magów Prochowych (tom 0.6) fantasy, science fiction
15 str. 15 min.
Trylogia Magów Prochowych (tom 0.6)
Kindle Edition
2015-11-17
2015-11-17
15 min.
Trylogia Magów Prochowych

Akcja rozgrywa się na osiem lat przed wydarzeniami w Obietnicy Krwi, ponieważ feldmarszałek Tamas wciąż zbiera sojuszników w swoim planie obalenia monarchii Adrańskiej i rozpoczyna się na jednej z wielu imprez organizowanych przez szlachtę, gdzie polityka i związki osobiste poruszają się obok siebie w skomplikowanym tańcu. Pani z Skyline Palace, Petara, jest słynną (a może niesławną) wdową, dobrze znaną ze swojego bogactwa, wpływów, a także z nawyku uwodzenia każdego mężczyzny, na którego spojrzy. Tego wieczoru jej wzrok kieruje się na Tamasa, samego wdowca, i to nie po raz pierwszy dowiadujemy się, że podziwiała go i pragnęła go od dawna, ale jak każdy dobry strateg cierpliwie czeka na swój plan, który rozwija się, delektując się każdą chwilą.

Ze swojej strony feldmarszałek nie wydaje się być niechętny małym igraszkom: słynie (lub znów niesławny) ze swojej zdolności do zalecania się do młodych kobiet, a w historii jest moment, w którym Petara obserwuje niepokój szlachcica. Gdy są już sami Tamas całuje rękę kobiety. Wszystko wydaje się więc prowadzić do ostatecznego celu owdowiałej pani, ale… oczywiście zawsze jest „ale”, ponieważ jesteśmy wtajemniczeni w ważny szczegół, który odwróci losy wydarzeń w najbardziej dramatyczny sposób.

• Chcę kupić
  • Fantastyka, Science Fiction
  • Do kupienia - ebook
  • Poleca KMM
  • Chcę przeczytać: serie i cykle

Dodaj cytat z książki Green-Eyed Vipers