Willa pod Jodłami

Okładka książki Willa pod Jodłami Bogna Ziembicka
Okładka książki Willa pod Jodłami
Bogna Ziembicka Wydawnictwo: Filia Cykl: Willa Pod Jodłami (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Willa Pod Jodłami (tom 1)
Filia
2021-03-10
2021-03-10
9788381954198
literatura polska współczesna saga rodzinna

Bardzo przyjemna, szybko się czytało, historia dwóch sióstr, które różnią się od siebie bardzo , a jedna przechodzi diametralną metamorfozę życiową. Zakończenie mogłoby być bardziej porywające. Idealna, by się zrelaksować na tarasie ;)

Bardzo lubię książki pani Bogny, bo są nieco sielankowe. Trochę o niczym, ale dzięki temu odpoczywam. Teraz na łonie lasów i jezior Zagórza pod Krakowem. Przyjemnie się czytało, chętnie sięgnę po kolejny tom.

Historia życiowa,niezwykle urzeka mnie,opowiada o dwóch siostrach Jadze i Meli.
Bohaterki pokochałam od samego początku zanim zaczęłam czytać powieść były wspaniałe,sympatyczne,obdarzyłam je sympatią.
Autorka pięknym piórem napisała tą książkę,styl jej jest wspaniały,lekki.
Oczarowana jestem tą powieścią obyczajową,pod zachwytem wielkim,urokiem.
Fabuła książki bardzo dobra,dynamiczna akcja i w ciekawym napięciu trzyma.
Emocje silne,ogromne towarzyły mi od początku do końca,pisarka zabrała mnie w piękną podróż do cudownej,malowniczej Willi Pod Jodłami pod Krakowem przepięknym mieście.
Przeżywałam z Jagą i Melą dobre chwilę,naprawdę porwała mnie lektura.
To był fajny relaks spędzony przy cudownej,ładnej książce.

Historia życiowa,niezwykle urzeka mnie,opowiada o dwóch siostrach Jadze i Meli.
Autorka pięknym piórem napisała tą książkę,styl jej jest wspaniały,lekki.
Oczarowana jestem tą powieścią obyczajową,pod zachwytem wielkim,urokiem.
Fabuła książki bardzo...

"Willa pod jodłami" Bogny Ziembickiej to pierwszy autorki tom tego cyklu.
Historia dwóch sióstr, które żyją w napiętych relacjach. Nieodłączne niesnaski z przeszłości, oddaliły je od siebie.
Gdy Jadze życie wali się na głowę, wyjeżdża z Krakowa do wiejskiego letniego domu i próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mela natomiast powoli przekonuje się, że nie każdy mężczyzna to drań. Już prawie udaje jej się ułożyć sobie życie. Wtedy Jaga prosi ją o pomoc.
Obie decydują się przewartościować swoje życie. Otworzyć na nowe możliwości i dać sobie szansę na nowy początek.
Historia dwóch sióstr jest przykładem na to, że nawet najbardziej skomplikowane relacje można naprawić. Wymaga to trudu, otwartości i potrzeby do zmiany. Za to efekty mogą być nieocenione. Przez konfrontację z własnymi emocjami, obie siostry odkryły prawdziwe znaczenie miłości i zyskały pewność, że ich więź jest trwała.
"Willa pod jodłami" Bogny Ziembickiej to powieść obyczajowa. Samo życie. Dobrze się słuchała audiobooka w interpretacji Ilony Chojnowskiej. GORĄCO POLECAM!

"Willa pod jodłami" Bogny Ziembickiej to pierwszy autorki tom tego cyklu.
Mela natomiast powoli przekonuje się, że nie każdy mężczyzna to...

Taka książka o niczym. Przyjemna do poczytania na jesienne wieczory.

Taka książka o niczym. Przyjemna do poczytania na jesienne wieczory.

Taka sobie obyczajówka,nic interesującego,zastanawiam się czy w ogóle warto czytać drugi tom

Fajna lektura na niedzielne popołudnie,historia dwóch sióstr o rożnych charakterach, i różnym postrzeganiu tego co się wokół dzieje.

Witajcie😊Dzisiaj kolejna książka @wydawnictwofiloa @bognaziembicka
"Willa pod Jodłami".
Książka jest przyjemna i szybko się czyta jeden wieczór wystarczy.Poniżej bardzo krótki fragment.
Roz 7
-"Jadę służbowo na tydzień do Londynu.Uznałam,że separacja dobrze nam zrobi.Odezwę się po powrocie"
-Mela przeczytała na głos SMS od Jagi
-"Nam"?To znaczy jej i Kamilowi?

Mela i Jaga są siostrami które nie do końca potrafią się dogadać.Po śmierci Ojca Jaga kupuje Wille pod Jodłami kiedy życie staje na zakręcie przenosi się do Willi.
Czy Jaga odnajdzie się poza Krakowem?
Czy znajdzie wspólny język z Melą?

Witajcie😊Dzisiaj kolejna książka @wydawnictwofiloa @bognaziembicka
"Willa pod Jodłami".
Roz 7
-Mela przeczytała na głos SMS od Jagi
-"Nam"?To znaczy jej i Kamilowi?

Mela...

Początki audiobooka nie wciągnęły mnie później się rozkręciło i nie mogłam przestać słuchać. Trochę irytowała mnie młodsza z sióstr, ale tego potrzeba w dobrej książce emocji. Polecam.

Historia banalna ,ale napisana tak że chce się czytać jeszcze jedną kartkę ,i jeszcze i jeszcze

• Przeczytane w 2021
  • Serie