Mąż mojego brata #2

Studio JG
2020-12-30
2020-12-30
Anna Koike
obyczajowa okruchy życia seinen manga lgbt

Przeczytana jednym tchem, wciągający tomik.

Przeczytana jednym tchem, wciągający tomik.

Utrzymany poziom dowcipu i historii. nadal świetnie pokazane podejście dorosłych i dzieci.

Przytulmy się \(*w*\)

Ale ja bym przytuliła Mike"a, po prostu wydaję się takim strasznym misiakie.

Manga jak zwykle nie zawodzi. Ciekawostki, które tym razem dostaliśmy serio mnie zaskoczyły, bo mimo to, że mam dużą wiedzę na temat środowiska LGBTQ+ to nie wiedziałam niektórych rzeczy o których była mowa w tym tomie. Bardzo mi się też podobało pokazanie przemiany jednego z bohaterów i wytłumaczenie skomplikowanych relacji w rodzinie i pokazanie w tym wszystkim perspektywy dziecka.

Czekam już na kolejny tom.

Przytulmy się \(*w*\)

Ale ja bym przytuliła Mike"a, po prostu wydaję się takim strasznym misiakie.

1931

O się ojciec zestresował. I po co mu takie koszmary? Czyżby naprawdę demoralizacja.

Tę część uważam za odrobinę lepszą od pierwszej. Więcej tu ciekawostek o kulturze Japonii, więcej humoru (choć temat nadal ciężki). Uwielbiam tłumaczenia różnych dźwięków, mistrzostwo!

Drugi tom tego queerowego cyklu zupełnie nie odbiega poziomem od pierwszego. Pojawiają się kolejne konflikty, zderzenia, które z pomocą najmłodszej z bohaterek można łatwo rozwiązać. Bardzo gorąco polecam wszystkim!

Ten tom podobał mi się jeszcze bardziej niż poprzedni. Z niecierpliwością czekam na kolejne. Super lektura i szybko się czyta (jak każdą rewelacyjną książkę).

2084

Super manga, powazne tematy w dziele z latwym odbiorem. W tym tomiku bylo troche o tolerancji i o coming oucie ;) Bardzo szybko sie czyta, chociaz kreska specyficzna.

Fajna książka. :)

Fajna książka. :)

W drugim tomie również możemy się dowiedzieć kilka ważnych rzeczy na temat społeczności LGBT+ co jest moimi zdaniem na plus :) Mam wrażenie, że coraz cieńsze te tomy, tak szybko się czyta, czekam na kolejny tom!

• Mangi
  • Manga