Życie pełne cudów

Okładka książki Życie pełne cudów Inga Pozorska
Okładka książki Życie pełne cudów
Inga Pozorska Wydawnictwo: Wydawnictwo Mocni w Duchu religia
religia
Wydawnictwo Mocni w Duchu
2020-01-01
2020-01-01
Mocni w Duchu Bóg wiara modlitwa rozwój duchowy codzienność gesty miłości bliskość człowiek życzliwość miłość cuda

Zawiłe kwestie dobrego życia w wierze wyjaśnione w bardzo prosty, przystępny, codzienny sposób.

Inga Pozorska na swoim przykładzie, nie bojąc się mówić o swoich słabościach pokazuje ludzkie życie. Pełne cudów, które każdego dnia zaglądają do naszych domów.

O relacjach, pięknych, ale i trudnych momentach. Dla mnie to była kolejna podróż do poszukiwania tych małych rzeczy, które uciekają w codziennej gonitwie. Przypomnienie sobie tego co ważne. I pozwolenie sobie na chwilę refleksji.

Nikt nie jest idealny, ale z nadzieją można patrzeć na swój los i zawierzyć wszystko Bogu. Zaufaj i odszukaj garść cudów w swoim najbliższym otoczeniu.

Książeczka pełna mądrych rad. I to już od pierwszej strony, gdzie Inga Pozorska stawia sprawę jasno – nie ma nie ma wzrostu duchowego bez codziennego zatrzymania się przy Jezusie.
Liderka zespołu Mocni w Duchu nie pozuje na ekspertkę ds. duchowości, nie popada w banał czy pustosłowie i nie traktuje czytelnika z góry. Posługuje się prostym językiem, stosuje sugestywne przykłady i nie raz przyznaje się do własnych słabości (jej też zdarza się np. kogoś nie lubić). Zachęca do powierzania trudnych spraw Panu i cierpliwego czekania na owoce.

Polecam jako lekturę duchową. Konkretna, dająca do myślenia, inspirująca do wprowadzenia zmian we własnym życiu. Pełna ciepła i autentycznej miłości do Pana Jezusa.

• Kościół

Dodaj cytat z książki Życie pełne cudów