Okładka książki AutoCAD 2021 PL/EN/LT. Metodyka efektywnego projektowania parametrycznego i nieparametrycznego 2D i 3D Andrzej Jaskulski
Andrzej Jaskulski Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Helion
2020-11-02
2020-11-02
9788328372085

"AutoCAD 2021 PL/EN/LT. Metodyka efektywnego projektowania parametrycznego i nieparametrycznego 2D i 3D" autorstwa Andrzeja Jaskulskiego to obszerny i zaawansowany przewodnik dla doświadczonych użytkowników AutoCAD, którzy chcą posiąść umiejętności projektowania parametrycznego i nieparametrycznego w wersji 2D i 3D.

Jaskulski, będący ekspertem w dziedzinie AutoCAD, prezentuje metodykę efektywnego projektowania w sposób szczegółowy i zrozumiały. Książka skupia się na zaawansowanych technikach projektowania, umożliwiając czytelnikowi tworzenie bardziej elastycznych i złożonych projektów. Autor nie tylko omawia interfejs programu i podstawowe narzędzia, ale również głęboko zagłębia się w tematy związane z parametryzacją, co czyni ją cennym źródłem wiedzy dla zaawansowanych użytkowników.

Dla mnie osobiście, "AutoCAD 2021 PL/EN/LT. Metodyka efektywnego projektowania parametrycznego i nieparametrycznego 2D i 3D" okazała się niezastąpionym źródłem informacji w trakcie mojej pracy z zaawansowanymi projektami w AutoCAD 2021. Książka ta dostarczyła mi zaawansowanych technik, które mogłem zastosować w praktyce, zwiększając efektywność mojej pracy projektowej. To niezbędna lektura dla profesjonalistów posługujących się AutoCAD na co dzień.

Jaskulski, będący ekspertem w dziedzinie AutoCAD,...