Pokochaj swoje piersi! Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i mam

Okładka książki Pokochaj swoje piersi! Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i mam Izabela Sakutova
Izabela Sakutova Wydawnictwo: So Chic poradniki
poradniki
So Chic
2020-10-10
2020-10-10

#796 - Pokochaj swoje piersi! Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i mam - Izabela Sakutova - Wydawnictwo So Chic
#356/52/2021

Książka ma 256 stron. Swoją premierę miała dnia 10.10.2020 roku. Jest to poradnik składający się z czterech rozdziałów:
- Dział I - Rozwój piersi,
- Dział II - Pierwszy stanik,
- Dział III - Bezstresowe zakupy bieliźniane,
- Dział IV - Twój dotyk może uratować Ci życie.

"W szmole nie uczą nas powiązań pomiędzy odżywianiem, stylem życia, a zdrowiem piersi. A przecież na podobne powiązania zwraca się uwagę w prypadku na przykład chorób serca."

Jest to kompedium wiedzy idealne dla nastolatki, która kroczy po omacku w świecie biustu i jest w nim zagubiona.

Autorka odpowiada w ksiażce na trudne pytania dotyczące zarówno profilaktyki, ale także chorób, które mogą się pojawić.

Czy wiesz jak prawidłowo dobrać fason i rozmiar biustonosza do swoich piersi i sylwetki ? - ja już wiem, dzięki tej książce.

O biust należy dbać od samego początku, dlatego oprócz książki, proponuję Wam zainteresować się produktem ze zdjęcia, który ma nam w tym dbaniu pomóc.

Po więcej informacji zapraszam tutaj:

#356/52/2021

- Dział I - Rozwój piersi,
- Dział II - Pierwszy stanik,
- Dział III - Bezstresowe zakupy bieliźniane,
- Dział IV - Twój dotyk...

Poradnik to swoiste źródło wiedzy wszelakiej na temat rozwoju biustu, profilaktyki raka piersi, prawidłowego doboru biustonosza, rodzaju biustów i wielu innych problemów , z którymi borykają się młode dojrzewające dziewczyny oraz ich mamy. Autorka stworzyła kompendium wiedzy, które może być wybawieniem dla zdezorientowanej nastolatki, która obawia się tego, co dzieje się z jej ciałem. Odpowiada na trudne pytania: jak radzić sobie z zaczepkami rówieśników, jak uniknąć bólu rozwijającego się biustu, do kogo zwrócić się o pomoc oraz udowadnia jak ważne jest dbanie o biust od samego początku.

Pełna treść recenzji: https://miskidwie.pl/pokochaj-swoje-piersi/

Pełna treść recenzji: https://miskidwie.pl/pokochaj-swoje-piersi/

• » intymność
  • Znaleźć
  • Organic Life - Zdrowie
  • Dziecięca

Dodaj cytat z książki Pokochaj swoje piersi! Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i mam