Zrozumieć pływanie

Self Publishing
2020-01-01
2020-01-01
sport pływanie psychologia poradnik

Dla kogoś kto "siedzi" w tym sporcie to takie uporządkowanie wiedzy na temat tego sportu w kolejnych latach zawodnika. Nie jak pływać, jakie treningi z przykładami ale na co w danym okresie rozwoju pływaka należałoby się skupić. Jak słusznie autor pisze, książka dla każdego, zawodnika, trenera, rodzica. Jednak dla trochę starszych zawodników, dla tych młodszych to bardziej dla ich rodziców oraz dla trenerów, usystematyzowanie wiedzy. Ksżdy coś może stąd wyciągnąć dla siebie. Generalnie polecam.

Ksiazka napisana bardzo prostym językiem. Zawiera bradzo dużo wartościowych stwierdzeń i porad. Powinien ją przeczytać każdy zawodnik, jego rodzic oraz każdy początkujących trener aby nie powielać złych nawyków. Polecam bardzo.

Polecam książkę wszystkim, zawodnikom, trenerom i rodzicom, jak w tytule na okładce.
Książka przedstawia problemy polskiego pływania, a w zasadzie szkolenia młodych sportowców. Najlepiej trafić na tego typu wartościową wiedzę na początku swojej kariery, ale będąc rodzicem czy trenerem, również warto sięgnąć po ten tytuł by zastanowić się i przeanalizować wiele ważnych kwestii, które determinują to na jakim poziomie obecnie jest pływanie w naszym kraju.

• Wyzwanie 21

Dodaj cytat z książki Zrozumieć pływanie