Moje bajeczki o Stalowym Patrolu. Robot Trains

Okładka książki Moje bajeczki o Stalowym Patrolu. Robot Trains Beata Żmichowska
Okładka książki Moje bajeczki o Stalowym Patrolu. Robot Trains
Beata Żmichowska Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Moje bajeczki literatura dziecięca
literatura dziecięca
Moje bajeczki
Egmont Polska
2020-05-06
2020-05-06

1970

"Moje bajeczki o Stalowym Patrolu" to przygody bohaterów z bajki "Robot Trains 2". Nigdy jej nie oglądaliśmy, ale na pewno nadrobimy, bo książka skutecznie nas zachęciła.

Osiem opowieści porusza różnorodną tematykę - każda z nich pozwala na wysnucie pewnych refleksji. Okazuje się, że często aby pokonać swój największy strach, należy zmierzyć się z nim w sposób bezpośredni, żeby przełamać lęki. Czasami niewiele potrzeba, aby na czyjejś twarzy pojawił się uśmiech, jednak warto uszczęśliwiać innych. Ponadto zawsze trzeba być szczerym, bo kłamstwo ma krótkie nogi.

Bardzo lubię tę serię książeczek, ponieważ są idealne do przeczytania przed snem czy w podróży. Poręczna, niewielkich rozmiarów lektura, idealnie pasująca do małych dłoni, a do tego nieduża ilość tekstów i masa ilustracji wziętych prosto z animacji. Idealna gratka dla wszystkich fanów bajek!

• Rok 2020
  • Biblioteczka dzieci