If Angels Burn

Okładka książki If Angels Burn Lynn Viehl
Okładka książki If Angels Burn
Lynn Viehl Wydawnictwo: New American Library, Penguin Books, Signet Eclipse Seria: A novel of the Darkyn fantasy, science fiction
A novel of the Darkyn
New American Library, Penguin Books, Signet Eclipse
2005-04-01
2005-04-01

Sposób napisana tego jest okropny. Łatwiej mi było zrozumieć opis operacji niż niektórych rozmów. Momentami to było tak zagmatwane, że nie wiedziałam kto do kogo mówi. Sama historia była ciekawa tylko na początku, gdy zawód pani doktor miał znaczenie. Potem jest już bardzo stereotypowo. Wampir, który nie może się opanować i ona, która się do niego przywiązała. A i tak wszystko bije na głowę to, jak okropnie głupia była scena z halucynacjami.

• Posiadam (Moja biblioteczka)
  • Fantastyka, fantasy, science fiction

Dodaj cytat z książki If Angels Burn