Wypieki dla diabetyków

Okładka książki Wypieki dla diabetyków Agata Lewandowska
Okładka książki Wypieki dla diabetyków
Agata Lewandowska Wydawnictwo: Wydawnictwo RM kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Wydawnictwo RM
2017-10-25
2017-10-25
kuchnia dieta wypieki diabetycy

Szukasz dobrych przepisów dla diabetyków? W tej książce znajdziesz informacje na smaczne i proste wypieki.

Odkryj smak zdrowia z przepisami, które są przewodnikiem po pysznych i łatwych do przygotowania daniach, ale także pomogą w walce z cukrzycą. Każdy przepis został starannie opracowany z myślą o potrzebach diabetyków, zawiera szczegółowe informacje o kaloryczności, co pozwala na świadome wybory żywieniowe. Masz ochotę na zdrowy deser - ta książka oferuje różnorodność i smak, które zadowolą każde podniebienie, jednocześnie dbając o Twoje zdrowie. Przekonaj się, jak łatwe może być utrzymanie zbilansowanej diety z przepisami zawartymi w książkach. To twoje lepsze samopoczucie każdego dnia! Ciesz się smakami domowych wypieków.

Wypieki dla diabetyków to książka autorstwa Agaty Lewandowskiej. W której znajdziemy przepisy na ciasta, ciasteczka, pieczywo, pizza, etc. Właśnie te dania możemy spokojnie wprowadzić w diecie diabetyka, dzięki super przepisów autorki.

Autorka dzięki wiedzy zdobytej na studiach, przygotowała dla nas 120 przepisów, które pozwolą nam stworzyć smaczne i proste dania o obniżonej wartości indeksu glikemicznego oraz właściwej liczbie węglowodanów.
Książka jest bardzo dobrze opracowana i ślicznie wydrukowana, stworzona jest z myślą nie tylko dla diabetyków. Musimy pamiętać kiedy mamy kalorie i węglowodany pod kontrolą, to nasze życia staje się prostsze i smaczniejsze oraz zdrowsze.
Patrząc na przepisy możemy zauważyć wypiek o nazwie ciasto kakaowe albo pikantne ciasteczka z bobu lub delikatny sernik kokosowy na zimno. Możemy spróbować swoich sił przy wypieku pysznego chleba na zakwasie. Wszystkie przedstawione wypieki w dzielę Agaty Lewandowskie są bardzo łatwe do wykonania. Nowe smaki to okazja poznania dla diabetyków, ale również dla wszystkich osób, które cenią zdrowe odżywianie, szczupłą sylwetkę. Istotne przy tym wszystkim jest to, że możemy cieszyć się słodyczą domowych wypieków.
Co znajdziemy w książce:
120 przepisów do wypieków słodkich, wytrawnych, na ciepło i zimno oraz na domowe pieczywo
każda potrawa jest dokładnie wyliczona kalorycznie, ilość wymienników węglowodanowych, białkowo-tłuszczowych, błonnika i kwasów tłuszczowych
praktyczne wskazówki czym warto zastąpić cukier
przeróżne porady i wskazówki kulinarne, skierowane do różnych wypieków informacje skierowane do żywienia diabetyków.

• EB. - D.p.
  • 2022r.
  • Ebp
  • Kulinarne przygody...🍕🍉🍟🍤🥝🍖🍩🍰😋
  • Przepisy

Dodaj cytat z książki Wypieki dla diabetyków