Jak ugryźć teatr współczesny?

Okładka książki Jak ugryźć teatr współczesny? Gosia Kulik, Tomasz Żarnecki
Okładka książki Jak ugryźć teatr współczesny?
Gosia KulikTomasz Żarnecki Wydawnictwo: Fundacja na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza Seria: Tajne Komplety teatr
teatr
Tajne Komplety
Fundacja na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza
2009-01-01
2009-01-01
teatr ilustrowany przewodnik edukacyjne

Okładka książki Święta cały rok Gosia Kulik, Tomasz Żarnecki
Święta cały rok Gosia Kulik, Tomasz...
Okładka książki Śląski Wyspiański Julian Brudzewski, Kazimierz Bugiel, Krzysztof Kałuszka, Gosia Kulik, Grzegorz Mitas, Piotr Perłowski, Marceli Szpak, Marek Turek, Anna Wieszczyk, Jacek Zygmunt
Śląski Wyspiański Julian Brudzewski, ...

Lubię teatr, a tak mało o nim wiem, więc sięgnęłam po tę pozycję i nie żałuję. Nie jest to akademicki podręcznik, raczej książka, która ma ukazać mnogość sposobów spojrzenia na teatr w lekkiej formie i zachęcić do dalszych poszukiwań - w tej roli spełnia się świetnie. Niestety format książki jest bardzo nieporęczny, ale za to jakie piękne ilustracje.

• Chcę przeczytać - poradniki
  • Muszę mieć!
  • Najbliższe zakupy
  • Film/teatr
  • Teatr
  • Kasia Tusk

Dodaj cytat z książki Jak ugryźć teatr współczesny?