Jak ugryźć teatr współczesny?

Okładka książki Jak ugryźć teatr współczesny?
Małgorzata KulikTomasz Żarnecki Wydawnictwo: Fundacja na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza Seria: Tajne Komplety teatr
teatr
Tajne Komplety
Fundacja na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza
2009-01-01
2009-01-01
teatr ilustrowany przewodnik edukacyjne

więcej Więcej

Lubię teatr, a tak mało o nim wiem, więc sięgnęłam po tę pozycję i nie żałuję. Nie jest to akademicki podręcznik, raczej książka, która ma ukazać mnogość sposobów spojrzenia na teatr w lekkiej formie i zachęcić do dalszych poszukiwań - w tej roli spełnia się świetnie. Niestety format książki jest bardzo nieporęczny, ale za to jakie piękne ilustracje.

• Chcę w prezencie
  • Muszę mieć!
  • Najbliższe zakupy
  • Teatr
  • Kasia Tusk

Dodaj cytat z książki Jak ugryźć teatr współczesny?