Ziemia, woda, ogień, wiatr. Nasze połączenie z Matką Ziemią

Okładka książki Ziemia, woda, ogień, wiatr. Nasze połączenie z Matką Ziemią Kieshia Crowther
Okładka książki Ziemia, woda, ogień, wiatr. Nasze połączenie z Matką Ziemią
Kieshia Crowther Wydawnictwo: New Space ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
New Space
2018-12-12
2018-12-12

Mądrość Boża to skarb. Ważniejsza mądrość niż kryształy. Mądrość Boża, nie mądrość ziemska. Biblijna miłość, nie miłość ziemska. Stwórca stworzył księżyc, uczynił niebo, wskazuje na Niego, nie magia księżyca. Stworzył naturę, ziemia należy do Pana, to jest Jego własnością. Dzieci Boże, nie dzieci Matki Natury. Można poczuć macierzyńską Bożą miłość. Prawdziwa, chrześcijańska modlitwa to Słowo Święte, nie inna modlitwa. Umysł karmi się Słowem. Prawdziwa duchowość, człowiek stworzony do świętości, powołanie od Stwórcy darem. Podążanie za ścieżką, która prowadzi ku Stwórcy, nie pożądanie za swoim sercem, serce jest podstępne. Gdy brakuje wiary, potrzeba wiary. Uwierzyć i zaufać. Nie święta kobiecość, święte drzewa. Najważniejszy, jedyny Stwórca, jest Święty. Nie inni bogowie. Kobiecość w świetle chrześcijańskiej wiary, stań się kobietą, jak chciał stworzyć. Nie energia, tak Stwórca, Duch Święty. On uzdrawia. Nie używać kryształów w swoim życiu, na ziemi. Nie można zapalić ziół, dymu. Rany, trudy oddać Mu. Kult sił przyrody w Księdze Mądrości. Stwórca jest Światłością, ważne jest zjednoczenie z Nim🌷

• Ezoteryka, Rozwoj duchowy🔮🕉☯️
  • Krysztaly, mineraly, kamienie🌋⛰🏔
  • Magija
  • Rozwój osobisty
  • Opinia
  • Bardzo chcę to mieć!
  • Z polecenia do kupienia

Dodaj cytat z książki Ziemia, woda, ogień, wiatr. Nasze połączenie z Matką Ziemią