Kot Kocisław i jego ludzie

Wydawnictwo: Tekturka
Kot Kocisław i jego ludzie
dziecko, kot, kocisław,
Agnieszka

Ten kot zna wszystkie tajemnice swoich bliskich. Wie, że Karolcia wyjada po kryjomu pastę do zębów, a Tosia wyciąga z szafki mąkę i ją ugniata. Jego samego na znak nadchodzących kłopotów swędzi pacha. Poznajcie Kota Kocisława, którego opowieści rozśmieszają zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wspólne czytanie nie musi być nudne. „Chcę mieć w domu Kota Kocisława” Ala, 4 lata „Kot Kocisław...

„Chcę mieć w domu Kota Kocisława” Ala, 4 lata
„Kot Kocisław jest taki śmieszny! I na końcu robi tak: Aaa psik” Jacek, 5 lat
„Najbardziej lubię jak Kot Kocisław idzie do opuszczonego domu i robi Karolci i Tosi psikusa.” Antoś, 5 lat

źródło opisu: wydawnictwo-tekturka.pl

źródło okładki: wydawnictwo-tekturka.pl