Najciekawsze pojazdy

Wydawnictwo: P.H.W. Fenix
Joanna

Dzieci spotykają się z pojazdami każdego dnia na ulicach, parkingach, podwórkach, jednak są takie maszyny, które znacznie różnią się od tych typowych, zarówno wyglądem, jak i funkcją. Zaintrygowane nieznanym urządzeniem pociechy zadają mnóstwo pytań. Za sprawą naszej książki zaspokoisz ciekawość swojego dziecka. W zabawny i miły sposób przekażesz mu najważniejsze informacje dotyczące zarówno pojazdów uprzywilejowanych, jak również maszyn.
Najmłodsi już od pierwszej linijki polubią nasze rymowane wierszyki. Wiernie oddające rzeczywistość barwne ilustracje pozwolą bezbłędnie rozpoznać ich ulubione pojazdy na żywo. Czas spędzony z tą książką będzie dla dziecka nauką i niezwykłą przygodą.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!