Poznajemy pojazdy. Superauta

Seria: Poznajemy pojazdy
Wydawnictwo: Fenix Editions
mclena

Seria "Poznajemy pojazdy" to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o każdym pojeździe, ale także pozwoli spędzić dzieciom i rodzicom radosne chwile z książką. Niezwykłe historie i barwne ilustracje ułatwią najmłodszym poznawanie świata.

źródło opisu: http://phwfenix.pl/

źródło okładki: http://phwfenix.pl/