Route Sixty Six

Wydawnictwo: Ridero IT Solutions
yeyq

William nienawidzi Arizony. Nienawidzi też życia, które jest mu krok po kroku odbierane. Wraz z początkiem wakacji ucieka z miejsca, którego nigdy nie potrafił nazwać domem, gdzie przeszłość powoli go zabijała. Na swojej drodze napotyka grupę przyjaciół, którzy podróżują historyczną drogą 66 do Nowego Jorku na Woodstock. Poznaje tam Kurta, niegrzecznego chłopca z duszą poety, który staje się...

Na swojej drodze napotyka grupę przyjaciół, którzy podróżują historyczną drogą 66 do Nowego Jorku na Woodstock. Poznaje tam Kurta, niegrzecznego chłopca z duszą poety, który staje się dla Willa nowym życiem.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/route_66/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!